Autor Wątek: [XG30] tryb awaryjny silnika  (Przeczytany 19678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartfoot

  • Gość
[XG30] tryb awaryjny silnika
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Wrzesień 2012, 20:33:01 »
Dopytałeś co dokładnie zrobił mechanik?

vahanara65

  • Gość
[XG30] tryb awaryjny silnika
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Maj 2013, 13:43:19 »
Panowie to 15min roboty,kup czujnik prędkości wyjściowej skrzyni biegów-u mnie kosztuje 58 funtów.Czujnik znajduje się pod obudową filtra powietrza-są dwa wejścia i wyjścia -wymieniamy ten od strony przegrody silnika.Miałem to samo więc po co wydawać na mechaników,a doszedłem do tego kodu błędu podczas jazdy ponieważ miałem podłączone urządzenia diagnostyczne-które na postoju nie wykazywało żadnych błędów pomimo pracy skrzyni biegów w trybie awaryjnym.

Offline mastad

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Odp: [XG30] tryb awaryjny silnika
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Kwiecień 2021, 19:49:24 »
Panowie to 15min roboty,kup czujnik prędkości wyjściowej skrzyni biegów-u mnie kosztuje 58 funtów.Czujnik znajduje się pod obudową filtra powietrza-są dwa wejścia i wyjścia -wymieniamy ten od strony przegrody silnika.Miałem to samo więc po co wydawać na mechaników,a doszedłem do tego kodu błędu podczas jazdy ponieważ miałem podłączone urządzenia diagnostyczne-które na postoju nie wykazywało żadnych błędów pomimo pracy skrzyni biegów w trybie awaryjnym.

Wspomniałeś o miejscu pod obudową filtra powietrza. Mam taką przypadłość: przy gwałtownym "kopnięciu" w pedał przyśpieszenia podczas jazdy auto  traci moc i wchodzi na wysokie obroty. Pomaga zgaszenie silnika uderzenie ręką w filtr powietrza (serio!) i po ponownym uruchomieniu silnika dalej można jechać. Zmieniany był czujnik przepływu powietrza, czy to ma znaczenie? Proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2021, 19:50:56 przez mastad »