Autor Wątek: [ix35 EL] Problem z kamerą cofania  (Przeczytany 24285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[ix35 EL] Problem z kamerą cofania
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Kwiecień 2016, 22:18:49 »
Cytat: "AndrzejO"
to auto chyba nie musi byc na gwarancji?


Nie musi.

Cytat: "AndrzejO"
Teraz pytanie czy taka akcja z kamerkami byla w Polsce


■ Регион: ВСЕ
To znacza że cały świat.

Offline AndrzejO

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 112
[ix35 EL] Problem z kamerą cofania
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Kwiecień 2016, 23:51:02 »
To znaczy ze co? Jechac na ASO Hyundaia i maja mi wymienic?:)

[ Dodano: 2016-04-17, 19:32 ]
Cytat: "pufan"
Rozwiązałem problem. Zakupiłem nową kamerkę o symbolu 95760-1K500. Ma inne mocowanie ale pasuje do niej oryginalny uchwyt i można go przełożyć


Witam
Byłem w ASO, miła Pani wrzucila w kompa VIN i niestety sie nie kwalifikuje na wymiane kamery:(
Pufan kamerka kupiona:) Dzieki za rade:) Czeka na montaz. Czy uszczelniales ja jakos dodatkowo?Czy to juz ulepszony model ktory nie przecieka?:)

[ Dodano: 2016-04-24, 16:11 ]
Witam
Sprawa zalatwiona:) Calosc to robota ok 1.5h jak wszystko dobrze idzie. Ja rozlozylem robote na dwa dni bo malowalem uchwyt owej kamery i czekalem az farba wyschnie:). Stara kamera jak i uchwyt na ktorym ona jest zamocowana wyglada tragicznie. Ale powiedzial bym ze to taka korozja bardziej  elektrochemiczna  niz naturalna bo  inne rzeczy metalowe znajdujace sie w sasiedztwie wygladaja dobrze. A tu mamy wrzystko ladnie pokryte w 100proc rdza od kamery poprzez uchwyt az do srubek. Oryginalna kamerka jest od ix20 tak jak przedmowca pisze i kosztuje ok 200zl a najwazniejsze ze sa one dostepne:) Ta sama kamera (TA SAMA) ale z zaznaczeniem ze do ix35 kosztuje ok 1600 w ASO a na polskim necie ich nie ma. Pozostaje ebay, takie cos kupione w Korei bedzie kosztowalo ok 250-300 euro plus ewentualne clo w Polsce.
Kamerka dziala bez zarzutu wszystkie linie itp rowniez. Mam nadzieje ze ten model juz jest wolny od wad jak produkt montowany fabrycznie.

Offline wasylbar

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
[ix35 EL] Problem z kamerą cofania
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Maj 2016, 16:01:08 »
Bardzo przydatne informacje tu znalazłem.
bo jak pisałem w innym temacie mam ten sam problem z kamerką ( nie włącza się )
we wtorek jadę do swojego ASO Białystok  zobaczymy co powiedzą na akcję serwisowa , dam znać

[ Dodano: 2016-07-12, 14:52 ]
zapomniałem napisać wcześniej o mojej kamerce , nadrabiam zaległości może kogoś to zainteresuje

Otóż w ASO Białystok powiedzieli ze nic o akcjach serwisowych na kamery nie wiedza,
 ale jak jest gwarancja to oni chętnie wymienią jak jest niesprawna , wiec kamera została zamówiona i po 1,5 tyg. wróciłem na wymianę ,
Okazało się ze nie łączyła kostka w tylnej klapie do zasilania kamery , została wymieniona tylko kostka i kamera działa.  ( pewnie nowa pójdzie do żyda http://hyundaiklub.pl/forum/images/smiles/icon_mrgreen.gif  )
ważne że działa !

rogal

  • Gość
[ix35 EL] Problem z kamerą cofania
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Styczeń 2017, 10:06:13 »
Mam problem z kamerą  cofania brak reakcji podczas włącznia wstecznego biegu. Kamera cofania nr kat.95790-2S010. Czy ktoś posiada taką proszę (priv)

Offline wasylbar

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
[ix35 EL] Problem z kamerą cofania
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Styczeń 2017, 19:04:53 »
No i po ponad półrocznej jeździe znowu szwankuje kamera ,
Tym razem będę nalegał żeby mi wymienili ja na gwarancji.
Zobaczymy !

Offline mati83

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 129
[ix35 EL] Problem z kamerą cofania
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Luty 2017, 09:48:02 »
A na kamerę nie ma przypadkiem 2 lat gwarancji?  :-|

lucianin

  • Gość
[ix35 EL] Problem z kamerą cofania
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Wrzesień 2017, 16:16:28 »
Orientujecie sie w jakim systemie dziala NAVI w i40 LAN1100EHVF ?

Chcialbym zakupic kamerke (zamiennik) tylko ze jest ona w NTSC i zastanawiam sie czy jak podlacze to bedzie dzialala ?

Znalazlem dokumentacje od NAVI ale nie ma wzmianki czy pracuje ona w NTSC czy PAL.