Forum > ix35 EL

[ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy war

(1/8) > >>

radark:
w instrukcji obsługi 35 przeczytałem że trzeba uważać na zakrętach bo samochód może się wywrócić, napiszcie o swoich doświadczeniach pod tym wzgledem na trasie, czy rzeczywiście trzeba bardzo uważać? i druga sprawa szukam jakiś pokrowców na siedzenia może coś ciekawego polecicie do tego autka, pokrowce chcę założyć głównie ze względu na dzieci przy których o zabrudzenie tapicerki łatwo

seboc:

--- Cytat: "radark" ---w instrukcji obsługi 35 przeczytałem że trzeba uważać na zakrętach bo samochód może się wywrócić, napiszcie o swoich doświadczeniach
--- Koniec cytatu ---


Też jestem ciekaw.
W perspektywie (być może) zmiana autka a na początku jazdy tuksonikiem też miałem wrażenie, że chce się wywrócić. Po krótkim czasie okazało się, że nie da rady się wywalić, choćbym się wściekł.
S.

tomek27:
kiedy pierwszy raz przewiezli mnie vw t5 (do pracy po niemieckich autostradach) to dziwilem sie ze tak szybko potrafi jechac na prostej ale prawdziwy dramat sie zaczal kiedy bus rozpedzal sie z gorki. predkosc ponad 190km/h, 8 osob i pelen bagaznik. predkosc to nic w porownaniu z pokonywaniem zakretow z ta predkoscia. smierc w oczach. juz jezdze 4 lata i jak do tej pory sie nie przewrocil. odpukac...

wiec wywrocic auto to nie jest taka latwa sprawa.

mada:
witam
Jeżeli interesują cię wrażenia z jazdy ix35 to rozumiem że chcesz kupić ten model.
Poczytaj sobie również wątek" ciekawostki i wrażenia z jazdy ix35".
Z pokrowcami w dzisiejszych czasach do nowych samochodów to bym uważał bo nigdy nie kupisz z takich materiałów które są przetestowane przez koncerny samochodowe np. wyślizgnięcie się pasażera  podczas wypadku spod pasów bezpieczeństwa , palność ,itd.Lepiej co jakiś czas wyprać tapicerkę oryginalną niż narażać siebie i rodzinę na niebezpieczeństwo ?  
A z drugiej strony pokrowce w nowych samochodach wyglądaj paskudnie i trąci mi PRL .

seboc:

--- Cytat: "mada" ---pokrowce w nowych samochodach wyglądaj paskudnie i trąci mi PRL .
--- Koniec cytatu ---


Dzieci nie wiedzą co to PRL i są w stanie rozwalić wszystko  ;-)
Zrozum Kolegę.

Ja, znając doświadczenia swojego kuzyna, poszukałbym jakichś niepalnych.

S.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej