Autor Wątek: [ix20] Hyundai abonament.Nowy samochód co 9 miesiecy.Opłacal  (Przeczytany 5802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
Hyundai abonament.Nowy samochód co 9 miesiecy.Opłacalność

http://www.hyundai.pl/Oferta/Abonament/?utm_expid=114236908-0.kV6Ou6OBTnuGI_ArnYF09w.0&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.hyundai.pl%2F

Pokazało sie coś takiego .
Zrobiłem sobie wliczenie ile moje auto kosztowało i czy sie opłaca taka opcja ( w złączniku kalkulacja )

Wszytko zależy jak ktos do tej sprawy podejdzie. Od punktu widzenia. Jeden powie że kurde nie mam nigdy własnego auta tylko płace . A drugi policzy sobie koszta i stwierdzi że jest to mega opłacalne ( Kwestia Gustu )
Opłaca sie tylko jak program będzie na 5 lat, a  6 rok juz sie nie opłaca
Opłaca sie wziąć tylko modele i20 i model i30 wyższe modele sie nie opłaca .
Hyundai narzuca modele wpadł  na pomysł jak pozbywać sie stocku aut np teraz z2015 roku .

Offline endriu

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 107
[ix20] Hyundai abonament.Nowy samochód co 9 miesiecy.Opłacalność
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2016, 20:34:04 »
Organizatorem abonamentu nie jest hyundai tylko firma leasingowa znając regulaminy firm leasingowych może to się w ogóle nie opłacać jeżeli w ogóle się opłaca .Ubezpieczenie będzie na firmę tak że jak będzie się chciało mieć swoje autko np. po dwóch latach to się okaze że wszystkie nasze upusty za bezszkodową jazdę poszły i trzeba będzie płacic 100% . Ale jak ktoś chce to może sobie wynająć .

jack55

  • Gość
[ix20] Hyundai abonament.Nowy samochód co 9 miesiecy.Opłacalność
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Styczeń 2016, 21:26:44 »
Główny plac Hyundaia pęka w szwach od samochodów ,dobrze sprzedaje się tylko Tucson także Hyundai Polska będzie w tym roku stawał na głowie, żeby się tego pozbyć ;-)
Dlatego wpadli na cudowny pomysł z abonamentem.Moim zdaniem gra nie warta świeczki i ludzie tego nie kupią :-/
Tak się kończy windowanie cen nie odpowiadające realnej wartości modeli Hyundaia.Dealerzy tej marki są załamani marną sprzedażą a dodatkowo koniecznością rozbudowy swoich serwisów i salonów, żeby spełnić wymagania narzucone im przez centralę.Dlatego wiele ASO zniknie niebawem z mapy Polski ;-)