Autor Wątek: Gaśnie przy na zakrętach, gdy się ostrzej wejdzie.  (Przeczytany 2374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stanley84pl

  • Gość
Gaśnie przy na zakrętach, gdy się ostrzej wejdzie.
« dnia: 09 Luty 2015, 19:01:21 »
Witajcie

Kolejny problem z matrixem ;) , gdy wchodzę w zakręt troszkę szybciej, dynamiczniej silnik sam gaśnie, podczas spokojnej jazdy takie coś się nie zdarza bynajmniej Żonie.
Silnik gaśnie kontroli się zapalają , kręcenie nic nie daje. Trzeba się zatrzymać za symulować wyjście z auta, otworzyć drzwi za zbroić alarm pilotem  otworzyć drzwi z pilota i odpala bez problemu. Myślałem o czujniku uderzeniowym, może o  luźniej kostce ale komplikuje to sprawa połączona z alarmem , może kluczyk jakoś przerywa i odcina immo, mam metalowy brelok przy kluczach. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
S.Spychalski

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Gaśnie przy na zakrętach, gdy się ostrzej wejdzie.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2015, 19:22:53 »
Dodaj tag do tematu.

Offline waldi678

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 95
Gaśnie przy na zakrętach, gdy się ostrzej wejdzie.
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Luty 2015, 17:13:29 »
Też mam metalowy brelok przy kluczyku i nic się nie dzieje, myślę ,że to coś się dzieje z alarmem , który ma funkcje odcięcia zapłonu.Może być też czujnik uderzeniowy tak jak pisałeś.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Gaśnie przy na zakrętach, gdy się ostrzej wejdzie.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2015, 21:39:13 »
Dodawanie tagu.

Trzeba kliknąć po prawej stronie postu na „EDYTUJ” i następnie:


paciu202020

  • Gość
Re: Gaśnie przy na zakrętach, gdy się ostrzej wejdzie.
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpień 2015, 19:53:49 »
Cytat: "stanley84pl"
Witajcie

Kolejny problem z matrixem ;) , gdy wchodzę w zakręt troszkę szybciej, dynamiczniej silnik sam gaśnie, podczas spokojnej jazdy takie coś się nie zdarza bynajmniej Żonie.
Silnik gaśnie kontroli się zapalają , kręcenie nic nie daje. Trzeba się zatrzymać za symulować wyjście z auta, otworzyć drzwi za zbroić alarm pilotem  otworzyć drzwi z pilota i odpala bez problemu. Myślałem o czujniku uderzeniowym, może o  luźniej kostce ale komplikuje to sprawa połączona z alarmem , może kluczyk jakoś przerywa i odcina immo, mam metalowy brelok przy kluczach. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
S.Spychalski





sprawdź lużne kable a najszybciej klemy akumulatora,,,,