Autor Wątek: [Lantra J2] Zawór zwrotny podciśnienia w układzie steroeania  (Przeczytany 1656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zawór zwrotny podciśnienia w układzie steroeania
« dnia: 17 Sierpień 2015, 13:38:27 »
Witam. Gdy nabyłem auto przewód główny idący do nawiewów, przewód od gruszki-akumulatora podciśnienia i wąż idący bezpośrednio z kolektora dolotowego, były rozłączone. Efektem tego nawiew działał ale tylko na szybę. Połączyłem wężyki trójnikiem ale na schemacie chyba jest jakiś trójnik z zaworkiem zwrotnym. Obecnie na zwykłym trójniku jest tak, że podczas większego obciążenia silnika, np. podjazdu auta pod górkę na wysokim biegu nawiew automatycznie przełącza się na szybę. Czy zaworek coś by zmienił ? Pozdrawiam.



Numer elementu to: 97292-22000 lub 97292-22001

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Lantra J2] Zawór zwrotny podciśnienia w układzie steroeania kierunkiem nawiewu.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Sierpień 2015, 20:48:54 »
Z opisu części wynika że jest tam zaworek więc jak nie masz oryginału to taki sam jest w  X-3, RD, Y3.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zawór zwrotny podciśnienia w układzie steroeania kierunkiem nawiewu.
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień 2015, 22:12:06 »
Co do oryginału to hmm nie wiem. A co do reszty, ciężko znaleźć auto które stoi na części ale niezdekompletowane w województwie żeby było można samemu sobie zdemontować co się chce. Tłumaczenie tego ludziom o co mi chodzi jest jak walenie głową w mur.