Autor Wątek: [Lantra J2] Sprzeglo sprezarki nie dziala  (Przeczytany 1730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OuTchOrN

  • Gość
[Lantra J2] Sprzeglo sprezarki nie dziala
« dnia: 09 Sierpień 2015, 11:00:38 »
Witam serdecznie po przerwie technicznej.
Okolo 2 tygodni temu tesciu wynienial mi regulator napiecia alterantora, od tamtej pory przestala dzialac klima. Zalacza sie caly uklad, wiatraki ale sprezarka nie dyga. Pierwsze co to pomyslalem ze walnieta sprezarka, ale sprawdzilem wtyczke co dochodzi do sprezarki i nie ma niej pradu, ani na wlaczonej klimie ani na wylaczonej. Wtyczka ma 3 przewody z czego dwa to powinny byc plusy. Jeden plus ktora wlacza a drugi ktory wylacza elektromagnes. Sa okrutne upaly, klime zabijalem miesiac temu, byla szczelna wszystko gralem. Sprawdzalem bezpieczniki i przekazniki pod maska i w aucir i wszystko dziala:/

verbatim

  • Gość
[Lantra J2] Sprzeglo sprezarki nie dziala
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2015, 14:31:39 »
Spróbuj na krótko jak zadziała to winna kabli, jak sprężarka nie wystartuje to wina lezy po jej strone

OuTchOrN

  • Gość
[Lantra J2] Sprzeglo sprezarki nie dziala
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpień 2015, 15:02:43 »
Właśnie szukam schematu elektryki Lantry, bo to z działu download mi coś nie pasuje.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Sprzeglo sprezarki nie dziala
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2015, 15:14:55 »
Jest też czujnik ciśnienia który jest montowany na osuszaczu z przodu auta obok chłodnicy klimy. Zobacz czy wtyczka jest na swoim miejscu, inaczej wiatraki będą chodzić a sprężarki nie włączy. Sprawdź też wtyczkę która idzie do sprzęgła sprężarki klimy. Jest zaraz nad nią.

OuTchOrN

  • Gość
[Lantra J2] Sprzeglo sprezarki nie dziala
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpień 2015, 15:27:25 »
Haha tesciu wypial. Masz piwo u mnie zlosnik! Wtyczka byla wypieta.