Autor Wątek: [i30] [i30] Dołożenie tempomatu - nowa i30  (Przeczytany 190398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raban91

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Odp: [i30] [i30] Dołożenie tempomatu - nowa i30
« Odpowiedź #450 dnia: 19 Maj 2024, 11:09:04 »
Witam serdecznie, dużo w tym temacie o zakładaniu tempomatu czym będę chciał się w niedalekiej przyszłości zająć, ale co najbardziej mnie interesuje na tą chwilę to że znajduje się tutaj sporo informacji również odnośnie licznika. Czy ktoś z tutaj obecnych posiadał by schematy pinów zegarów zwykłych oraz zegarów supervision? Tak bym mógł je porównać i zobaczyć czy kable we wiązce odpowiadają za te same funkcję w jednych zegarach jak i drugich. Mianowicie chodzi mi o to że zakupiłem zegary SuperVision do mojego i30 FD 2009 1.6 CRDI mam klimatyzację manualną, dawca miał klimatyzację nowszą automatyczną climatronic. Na zegarach supervision gdy chce włączyć grzanie tylnej szyby i lusterek to ono nie działa oraz nie gaśnie mi informacja odnośnie zapiętych pasów z tyłu. Na starych zegarach po włączeniu grzania tylnej szyby jest charakterystyczne kliknięcie i zapala się pomarańczowa dioda oraz gaśnie informacja odnośnie zapiętych pasów z tyłu, na supervision z dawcy tego nie ma i nie zapala się dioda grzania jak i nie gasną informacje odnośnie zapięcia pasów z tyłu. Być może jest mi tutaj ktoś w stanie powiedzieć czy może należy przeprogramować te zegary testerem diagnostycznym pod moją wersję wyposażenia i np. zmienić informację że w aucie jest klima manualna z czarnym małym wyświetlaczem odnośnie zapięcia pasów.