Forum > i30 GD

Hyundai i30 1,4 2012r 3-ci przegląd

(1/1)

AndrzejK:
14 maja jestem umówiony  na 3-ci przegląd w ASO  w Opolu.Po rozmowie tel. pozwolono mnie na zakup, i przywiezieniu  z sobą w drodze wyjątku oleju 5W30 SHELL.Może ktoś z forumowiczów był już na takim przeglądzie?Jakie są ewentualne koszty ( wiadomo że wymienione zostaną filtry oleju,powietrza. kabinowy ) Co poza tym co jeszcze jest wymieniane na tym przeglądzie?

Mój stan licznika 19 tys.

Maciek:
Offtopując trochę - łaski nie zrobili, bo przynajmniej w ASO Hyundaia we Wrocławiu oficjalnie leją Shella :D. Resztę wątpliwości zostawię do rozwiania osobom, który jeżdżą autami na gwarancji.

Edit: Nie pomnę już o cenie, którą sobie życzą w ASO, bo bańka kształtuje się coś w okolicach 180 PLN; dobrze, że jedziesz z własnym olejem, nie jest to jakiś wyjątek, bo to Twoje święte prawo i to już od pierwszego przeglądu.

kosmos2011:
AndrzejK dodaj tag tematu.

Trzeba kliknąć po prawej stronie postu na „EDYTUJ” i następnie:




Wydrukuj i pokaż w ASO.

AndrzejK:
3- ci przegląd wykonany w ASO w Opolu z moim olejem zapłaciłem 435zł

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej