Autor Wątek: Spalanie Getz - benzyna vs diesel  (Przeczytany 23066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kurako

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Luty 2012, 10:19:42 »
Wszyscy co się o Gacku wypowiadają, go zachwalają, a jak ktoś coś wymienia to tylko materiały normalnej eksploatacji :D   LESZEK NIE ZASTANAWIAJ SIE :D   i niech potem żona dołączy do forum?

Leszek_S.

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Luty 2012, 14:31:19 »
No właśnie widzę :-D, jedno ale jest trochę użytkowników CRDi a nie biorą udziału w ankiecie :?: hm.... 4:1 dla benzyniaka w ankiecie.... zastanawiające. Ekonomiczny to zapewne 1.1

Ale zdaje się, że masa huku o nic tak naprawdę  :oops:  :-/ Dziękuję wszystkim za opinie może przydadzą się innym :oops: Moja żona zaczęła przebąkiwać coś o Combolocie czy podobnym Kangoorze 2 osobowym z dużym bagażnikiem ;-)

Kurako

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Luty 2012, 15:38:36 »
to weź ją przebąkiwuj na Getza :D

Leszek_S.

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Luty 2012, 15:44:05 »
Ani mi się śni :!: :mrgreen: Potem będzie - kupiłeś to się martw :-P :mrgreen: a jak kupi co będzie chciała to.......... i tak to będzie moja broszka, żeby jeździło :mrgreen:, ale przynajmniej nie będzie wypominać, że nie pasuje ;-)

Kurako

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Luty 2012, 15:45:43 »
ah te kobiety :D :D  :P

Leszek_S.

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Luty 2012, 15:50:06 »
Nie kupię samochodu tylko dlatego, że to Hyundai ;-) Musi być funkcjonalny, a prowadząc działalność jeśli to ma być drugi samochód to dobrze mieć taki z duuuużym bagażnikiem typu paka :mrgreen: właśnie jak ma dwuosobowy Combolot.

Właśnie Hyundai nie produkuje samochodów użytkowych a jest sporo do wyrwania w tym segmencie. H1, H100, H800 to duże dostawczaki... Nie ma samochodu typu Kangoo albo Combo

Kurako

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Luty 2012, 16:06:24 »
no masz, w sumie racje, nie ma (H) typu Kangoo :P

Mitek_k

  • Gość
Spalanie Getz - benzyna vs diesel
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Luty 2012, 17:28:46 »
Cytat: "Leszek_S."
No właśnie widzę :-D, jedno ale jest trochę użytkowników CRDi a nie biorą udziału w ankiecie ?


Nie biorę udziału w ankiecie,
bo ciężko mi za kogoś decydować.

My (ja i zona) jak robimy ok 15tkm rocznie z cenami ON na dzień dzisiejszy nie kupował bym diesla.
Różnica spalania minimalna od benzyny.
Za to mniej problemów w razie.......pfu pfu pfu.

O ile dobrze przeczytałem masz opcje odpisu, musisz policzyć i tyle.