Autor Wątek: [Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.  (Przeczytany 20797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To-Masz1980

  • Gość
[Sonata EU4] Problem z centralnym zamkiem.
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Kwiecień 2015, 19:30:43 »
Witam. Od pewnego czasu sonata ma kaprys z otwieraniem z pilota. Wymieniłem baterie i nadal to samo. Jest dzień że otwieram drzwi kilka razy bez problemu a jest czasem tak że pilot komunikuje się z autem,migną światła ale zamki nie reagują,wtedy z klucza muszę otwierać auto. Co może byc przyczyną takiej usterki?
Gdzie zerknąć? Jak sprawdzić co jest problemem w takiej sytuacji.

radeks

  • Gość
[Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Kwiecień 2015, 22:27:28 »
witam!

już kiedyś o tym pisałem. uszkodzony mikro-przelacznik.

Radek

To-Masz1980

  • Gość
[Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Wrzesień 2015, 14:25:26 »
Witam. Radek a ten mikro-przełącznik o którym pisałeś to jest w pilocie czy centralce pod kierownicą?
Opisywałeś też sposób programowania,u mnie po zamknięciu się w aucie i przekręceniu kluczyka oraz przyciśnięciu "otwórz" brak jest mignięcia awaryjnymi. Metoda programowania z forum u mnie nie działa. O dziwo od pewnego czasu pilot działa,otwieram i zamykam bez problemu auto, zauważyłem,możę mam takie złudzenie że najwięcej problemów z otwieraniem miałem przy dużych upałach. Proszę o pomoc.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Wrzesień 2015, 20:15:30 »
Cytat: "To-Masz1980"
a ten mikro-przełącznik o którym pisałeś to jest w pilocie czy centralce pod kierownicą?



To-Masz1980

  • Gość
[Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Wrzesień 2015, 20:35:57 »
Dziękuje za informacje,u mnie jest pilot jak z postu wyżej od pomaran. Taki mikro-przełącznik to gdzie dostanę? Masz taką wiedzę? Lutowanie to mam kolegę w serwisie telefonów więc pewnie sobie z tym poradzi.


To-Masz1980

  • Gość
[Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Wrzesień 2015, 19:44:30 »
Jak bym kupił całą płytkę z aliexpress?

Offline ober89

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
[Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Listopad 2017, 16:25:32 »
A jak wygląda procedura adaptacji oryginalnego pilota po awarii. Pilot został naprawiany jednak nie otwiera/zamyka zamka. Dotyczy Hyundai Grandeur 2006r

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169

To-Masz1980

  • Gość
[Sonata EU4] Pilot centralnego zamka/alarmu - programowanie.
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Marzec 2018, 14:50:49 »
Witam. Czy do kodowania pilota należy mieć klucz identyfikacyjny? Jeden z gości co ma serwis zajmujący się tymi sprawami twierdzi że majać klucz główny nie zakoduje pilota? Pomoże ktoś? Ja mam klucz M,czyli główny.