Forum > i30 FD

[i30] Jakie felgi?

(1/16) > >>

bobekos:
Witam potrzebuję waszej porady. Chcę kupić felgi aluminiowe do swojej i30 z 2009r. na opony 185/65 R15. Jakie et ma być? Mam na oku kilka felg które mają rozmiar 6.00x15 lub 6.50x15 i et: 40,46 lub 48. Nie kupowałem nigdy alusów dlatego proszę o poradę. Dzięki! :)

Reg IV 4. Niewskazane są tytuły zbyt ogólnikowe, np. tytuł "hamulce" w zasadzie nic to nikomu nie powie.

Edycja tytułu. tekla

Nabuknedasar:
Ja mam od dilera ATS Twister 6,5x15 ET45 przy tych oponach. Uważaj tylko, czy mają ABE do Hyundaia, bo bywają felgi z odpowiednim ET, ale ramiona mogą haczyć o zaciski hamulcowe.

bobekos:
Ja na 99% będę brał od dezenta felgi 15" z et 40 :)

maureliusz:
Hejka!

A możecie mi powiedzieć jakie jest prawdiłowe ET do I30 II po 2012 ???

jurant89:
Witam. Zastanawiam się nad felgami do mojego hyundaia i30cw 1.6crdi 90km. Mysle o 16 cali albo 17. Jeżeli już jakie opony do tych felg żeby nie haczylo przy skrecie. Dodam ze nie szersze niż 205 żeby się uciagnal :D. A Wy jakie macie u siebie?? I co sadzicie o 205/40/17 wydaje mi się ze by podeszly. tylko czy na nasze drogi  nada się taki balon? podzielcie się swoimi przemyśleniami i opiniami na ten temat bo ja nigdy nie jezdzilem na oponach o niskim profilu. z góry dziekuje pzdro
dodam,ze nie jestem tunigowcem tylko chce zzeby się ladnie prezentowal i przyjemnie jechalo,

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej