Forum > i20

[i20 PB] Jaka to wersja modelu i20?

(1/2) > >>

piksel:
Witam mam pytanie dotyczące wersji i20, kupiłem niedawno to auto ale właściciel a właściwie handlarz nie wiedział jaka to wersja, auto sprowadzone z francji. jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuję.

ed. dookreślenie tytułu. tekla

Kudłaty_1975:
Można spróbować znaleźć podstawowe dane po numerze VIN chociażby tu: http://pl.vindecoder.pl/

Sprawdzałem na swoim, to dość dużo informacji można odczytać. No i się zgadzają. Jeśli potrzeba bardziej szczegółowych danych, to może jeszcze ktoś z forum pomoże.

kosmos2011:
Kudłaty koledze pewnie chodziło o określenie wersji na zasadzie Style, Comfort itd więc ten dekoder takich danych nie przedstawia wręcz przeciwnie pokazuje że w moim aucie jest ABS, a jakoś go nie widzę.

Piksel oszczędnie gospodarujesz informacjami bo na jakie podstawie ktoś ma określić wersję Twojego auta no chyba że na takiej że jest z Francji  :roll:  

Możliwości są pewnie dwie :

Odnalezienie w sieci katalogu z tego rocznika i porównanie wyposażenia.

Wizyta z numerem vin  w salonie Hyundai i może oni będą posiadać takie dane.

Jeśli chcesz sprawdzić jakie wyposażenie (nie jaka wersja) posiada Twoje auto to tutaj http://epc.japancars.ru/hyundai/ po wpisaniu vin trzeba kliknąć na koło zębate z prawej strony.

angal:

--- Cytat: "kosmos2011" ---ten dekoder takich danych nie przedstawia wręcz przeciwnie pokazuje że w moim aucie jest ABS, a jakoś go nie widzę.


--- Koniec cytatu ---


Ja według dekodera mam 3 drzwiowe auto i światła przeciwmgielne, no chyba, że mi je wymontowali w salonie,a w zamian dołożyli jedną parę drzwi  :mrgreen:

piksel:
Niestety wg dekodera nie zgadza się liczba drzwi, może napiszę jakie mam wyposażenie i ktoś ma takie i będzie wiedział czy to Comfort, Style, czy jeszcze jakieś inne:
ABS, klimatyzacja, immobilizer, centralny zamek z pilotem w kluczyku, kierownica skurzana ze sterowaniem do radia, komputer, halogeny, dwukolorowa tapicerka. To chyba wszystko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej