Forum > S-Coupe / Coupe / Veloster

Po przeczyszczeniu przepływomierza nie wchodzi na obroty.

(1/4) > >>

dobrylek:
Witam nie odnalazlem odpowiedzi na moje problemy z hujtajem wiec pisze
czytalem tu na forum ze jezeli przerywa obroty w s-coupe to przeplywomierz i nalezy go wyczyscic !!! To tak zrobilem , ale jest gorzej daje mu gaz do podlogi i tylko 4 tys obrotów tak jak
by mulił jak by byl zalany prosze o pomoc. I bardzo prosze o nie usówanie mojego tematu jestem nowy i nie wiem jak zachowac sie na forum z gory dziekuje

skali1991:
Witam nowego kolege ;)
Jeżeli czyściłeś przepływke, to napewno musialeś ją odłączyć, a jeżeli to zrobiłeś, to mógł (ale nie musial) pojawic się błąd w komputerze Hultajka, że przepływomierz nie jest zaadoptowany..
Pomóc może odłączenie akumulatora na parenaście minut i podłączenie go, z uwagi na to że komputer zaadoptuje spowrotem przepływke :)

Problemem może być jeszcze kilka spraw.. Ale zacznij od tego :->

pzdr :)

dobrylek:
Dziex i tak zrobie mam znajomego mechanika i powiedzial ze tez musze wymienic kopułke ,
palec,kable i zebym po sprawdzal swiece w ta sobote dorwalem hultajka za mala kaske i
szkoda bylao by mi go na szrot oddac bo mi sie podoba taki 3-drzwiowy Diabełek jak nie pomoze to napewno jeszce tu napisze podreperuje i moze udam sie na zlot HULTAJKOW

dobrylek:
Odłaczyłem i nic !!! Dalej zamula i nie wchodzi na obroty , nie wiem co robic!!!
Nadal czekam na waszą pomoc !!!

Cibor:
Witaj! być może uszkodziłeś przepływkę, może źle ją podłączasz... Może kable połamałeś... Jak ją czyściłeś?? Wiele może być przyczyn... nie koniecznie musi to być przepływka...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej