Autor Wątek: Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)  (Przeczytany 3856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GSX-R

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« dnia: 12 Styczeń 2010, 20:16:05 »
Witam

Problem polega na tym ze cos pobiera mi lewy prąd i co rano wstaje zeby odpalic auto aku jest tak padniety ze nawet zegarek sie nie swieci,cos poprostu wysysa energie z akumulatora dodam ze jest on nowy.Co moze pobierac prąd?

Pozdrawiam

maspex

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2010, 20:55:04 »
Witam,
czy ostatnio cos robiles przy elektryce ?
Jakie masz radio i wogole audio ?

GSX-R

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2010, 21:46:26 »
Nic nie robilem.Radio nawet wyciagnolem bo myslalem ze pobiera.Audio teraz niemam ale mialem wzmak 2kw i suba 1kw ale dawno temu.

Kucol

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2010, 21:48:45 »
coś żre i to bardzo
bo ja nawet jak mam wzmacniacz cały czas na chodzi to rano jeszcze się światełko lekko świeci i zegarek tez ale już nie odpali a aku mam stary

GSX-R

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2010, 21:55:29 »
Wlasnie cos strasznie pobiera:(Bede musial do zakladu odstawic furke pewnie

maspex

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Styczeń 2010, 22:25:35 »
Sprawdz bezpieczniki,czy masz wszystkie wg wartosci powkladanie, wydaje mi sie,ze masz gdzies zwarcie- cos na krotko spiete poza bezpiecznikami,albo bardzo duzy bezpiecznik wlozony

wtom

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń 2010, 22:48:45 »
trzeba zapiąć się amperomierzem i po kolei odcinać poszczególne obwody, obserwując kiedy prąd spadnie. czasami zawieszają się krańcówki np. światło w bagażniku świeci cały czas :mrgreen:

norton91

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2010, 14:10:05 »
Ile ma akumulator??? Bo znajomy tez kupił nowy przed zima i tez mu nie trzyma. Boi się czy rano odpali samochód czy nie... Wiec aku może być nowe jak go kupujesz, ale ciekawe ile czasu stał w sklepie na półce...

mirek79

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Styczeń 2010, 15:48:46 »
odepnij klemy na noc,rano podłącz ale akumulator zostaw w somochodzie jak odpali w te mrozy to aku dobre :-) a jak nie to zrób jak koledzy radzili

pakson

  • Gość
Problemy z Elektryką(Pusty aku co rano)
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Styczeń 2010, 20:11:26 »
siema,
w mojej Lantrze mam to samo, u mnie po wyjęciu bezpiecznika od świateł w puszce w komorze silnika pobieranie prądu ustaje, poszperałem, przemierzyłem miernikiem i okazało się że na wtyczce która jest podłączona do alternatora pokazuje mi między 2 pinami napięcie 2,7V choć nie powinno w ogóle nic pokazywać tak mi się wydaje, sprawdź to u siebie z tym bezpiecznikiem może masz taką sytuację jak ja:) ja u siebie jeszcze nie wykombinowałem jak rozwiązać ten problem...na noc na razie odłączam bezpiecznik