Forum > Pozostałe

Swapy - w pogoni za większą ilością mocy

(1/3) > >>

NEEG:
Czesc ludziska!
Przywitac sie juz zdazylem, pouzywac szukajki juz troche tez, lecz niestety na haslo swap wypluwa tylko jakies SCoupe i jednego Accenta z 2.0 ;)
Tak wiec jako nowy w temacie Hyundai zapytam; czy jeszcze nikt nie podjal sie wlozenia zadnego V6 to ktoregos z mniejszych Hyundai typu np Accent? :D Przeciez byly takie silniki produkowane przez firme Hyundai? :)

Przy okazji chcialbym ladnie poprosic o linki do jakichs stron z modyfikacjami mechanicznymi <szczegolnie swapami> w tych autach ;)

Wprawdzie moj Hyundai jeszcze nie moze byc modyfikowany, ale ... zawsze mozna sie rozejrzec za jakims starszym :D Szybkie Koreanczyki to jest to! :)

Pozdrawiam

Cibor:
NEEG, V6 po prostu nie wejdzie do komory z silników o mniejszej pojemności... A i jeszcze jedno scoupe to nie jakieś Scoupe :-P

NEEG:
Napewno? :P
V6 do Daewoo Nexii sie miesci :D Nawet do Corsy :D To do Accenta nie wejdzie?


I zeby nie bylo ; z tym Scoupe chodzilo mi o to, ze koazdy sie po nim raczej spodziewa ze jest w miare szybki, a po takim Accenciku juz nie koniecznie hehe ;)

Cibor:
NEEG, no to fakt.... po accencie to nie, taki fajny cicho ciemny.... wiem wiem że V6 wejdzie nawet do pszczólki getz, lecz raczej to bez większych "cięć" się nie obejdzie.... Łapy to standard ale przegroda już nie... Poza tym nie wiem czy by się komuś chciało pchać w taką zabawę... Zbyt wysokie koszty w stosunku do seryjnej V6... Wrażenie robi dopiero V6 BiTurbo... A nie wiem czy jest sens tyle funduszy pchać w silnik hyundaia, oraz budę od accenta... Dla mnie to bez sensu bo za koszta około 20 może 30 tys. pln. nie warto kupić już seryjnie mocnego samochodu, o lepszym wyglądzie, i go doinwestować... Reasumując: pomysł nie opłacalny, wręcz nie relany...

IgoReCzeK:

--- Cytat: "NEEG" ---Napewno? :P
V6 do Daewoo Nexii sie miesci Nawet do Corsy To do Accenta nie wejdzie?
--- Koniec cytatu ---

Witam. Uważam, że to są pogaduszki z pogranicza Science-Fiction i można porozmawiać na tematy bardziej praktyczne, fakt że widziałem kiedyś Fiata 126p z silnikiem od BMW i pewnie bym z nim przegrał ze startu zatrzymanego, ale nie sądzę by takie cudo jak i Accent dobrze prowadził się przy prędkościach przekraczających 180km/h. Poza tym Accent jest za słaby mechanicznie na takie przeciążenia i trzeba by mu wzmocnić płytę podłogową i zawieszenie, bo po kilku miesiącach sportowej jazdy zrobił by się z niego banan. Pozdrawiam Igor.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej