Forum > Lantra

nie pali

(1/3) > >>

gucjusz1984:
Witam wszystkich posiadaczy hyundaia. mam problem latem moje auto sprawowalo sie bez zarzutow, jednak gdy przyszla zima padl mi akumulator. Nie przyjmuje on pradu w czasie ladowania prostownikiem. gdy chcialem odpalic za pomoca kabli zaobserwowalem iz nie idzie paliwo z powrotu na listwie paliwowej. czy jest to spowodowane brakiem pradu na papke paliwowa czy moze cos innego? Dziwi mnie tylko ze rozrusznik kreci. Prosze o pomoc.

NEEG:
A rozrusznik kreci normalnie? Moze jak podlaczysz auto pod "cudzy" prad to wystarcza go na tyle, zeby zakrecic troche rozrusznikiem, ale juz na uruchomienie pompki paliwa moze byc za malo :)
Wymien akumulator na nowy, jezeli ten jest uszkodzony i opisz jezeli dalej bedzie cos nie tak :)

gucjusz1984:
Zmienilem akumulator. Auto kreci ale nie odpala. Nadal nie slychac papki paliwa. bezpieczniki sa ok. moze ktos wie gdzie sie ona znajduje bo przy plywaku jej niema. I ile jest bezpiecznikow w kostce na przewodach plusowych przy akumulatorze ewentualnie do czego one sluza?

Matysss_s:
A może to jednak kwestia rozrusznika mimo to, że kręci??? U mnie kiedyś też tak było i okazało się, że szczotki się skończyły:P A gdy przekręcasz kluczyk to słychać jak elektromagnes odbija?

gucjusz1984:
on normalnie kreci i na samostarcie odpala. problem jest w tym ze paliwa nie podaje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej