Forum > Atos / Atos Prime
[Atos Prime] swap zegarów atos prime ( po lifcie )
kosmos2011:
Napisz na PW do Administratora o poprawę profilu. Masz nie Atos tylko Santro (chyba pierwszy na forum), silnik G4HD, data produkcji 2004.
http://epc.japancars.ru/hyundai/ trzeba wpisać vin.
Green ninja:
Dziwne, auto zostało odkupione od wypożyczali samochodowej z Lyonu w 2006, na oryginalnych francuskich papierach ( których znaleźć nie mogę, prawdopodobnie zostały u moich rodziców jak się wyprowadziłem ) było wpisane Hyundai Atos, oraz rok produkcji 2005.
Żeby nie było Auto sam odkupywałem ( z pomocą rodziny która tam mieszka ) i wracałem do kraju.
zresztą w KP też mam Atos wpisane
[ciach]
Błąd jakiś w bazie danych czy co ?
Aż z ciekawości podjadę jutro na ASO Hyundaia u mnie w mieście, i zobaczę co im pokaże mój VIN
Za schematy dzięki, jutro oglądnę dokładnie jak to wygląda i pewnię zamówię zegar i czujnik.
sundio:
Witam
Stary temat ale poruszę ponownie, zamiana liczników tak jak na zdjęciach wyżej.
1- Wtyczkę mam rozpracowaną prawie do końca i tu mam pytanie gdzie są zapisywane kilometry w liczniku czy ecu i kiedy powinny się pojawić cyfry na wyświetlaczu.
2- Wiadomo iż trzeba dołożyć do skrzyni czujnik do prędkości jazdy oraz trzeba go podpiąć czyli dorobić kabelek i tu pytanie od razu do licznika czy do ecm ze schematu wygląda że z pinu 3 czujnika do ecm, 1-masa, 2-zasilanie+ jak do ecm to jaki pin ecm do licznika
3- I jeszcze jeden problem to obroty silnika pin 11 wtyczka licznika IN04-2 gdzie do ecm w jaki pin na schemacie nie podano.
Za sugestie i poradę dzięki z góry, jak się uporam z tymi połączeniami to zamieszczę rozpiskę połączeń
Popróbuje jeszcze rozpracować połączenia może na wtyczkach są spięte dwa przewody razem
kosmos2011:
[ciach]
Na początek to sprawdź jakie i z kiedy masz auto https://hyundai.afora.ru/eur/
http://service.hyundai-motor.com//euro5/index.tiles
Od postu#4 http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=255
.
.
[ Dodano: 2017-03-22, 23:26 ]
II
sundio:
Tak mam taki sam schemat, mam rozumieć że sygnał z czujnika łączy się i idzie do komputera i licznika (ten sam), co prawda od wtyczki po drodze do komputera jest innego koloru i się zastanawiam czy nie jest to inny przewód czy na wtyczce są razem spięte.
Nawigacja
[#] Następna strona