Autor Wątek: [Atos Prime] [Atos Prime] Wskaźnik paliwa  (Przeczytany 2601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sundio

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
[Atos Prime] Wskaźnik paliwa
« dnia: 08 Kwiecień 2017, 20:34:30 »
Witam
Ostatnio zobaczyłem że wskaźnik paliwa pokazuje stale poziom paliwa w zbiorniku pomimo wyłączonej stacyjki raczej się nie zawiesił bo po przejechaniu kilometrów się obniża.
Czy to jest normalne czy jakiś błąd powstał.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:56:11 przez Brt »

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Atos Prime] Wskaźnik paliwa
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2017, 12:22:57 »
Tak ma być.

Lbn-MarcinBobryk

  • Gość
[Atos] Wskaźnik paliwa oraz ikona "rezerwy"
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lipiec 2017, 21:21:33 »
Witam forumowiczów, pora na wątek którego chyba nie było.
Mam podejrzenie że w moim Atosie jest spalona kontrolka od rezerwy paliwowej (ikona dystrybutora, powinna podświetlać się na żółto). Czy w waszych samochodach działa a może jest inaczej... (jeśli mogę prosić to chętnie zobaczę przykłady - ja pokazuje swój) Kiedy kończy mi się paliwo muszę porządnie posłuchać jak pracuje mi pompka od paliwa - na szczęście jest tak iż przy przekręceniu klucza na pozycję "on" całkiem dobrze ją słychać - obecnie kiedy zaczyna mi się krztusić to wiem że muszę dolać paliwka. Jest jeszcze wskaźnik który potrafi wskazać ile jest w baku lecz na krótkich odcinkach wskazówka potrafi leżeć w pozycji "pusto" i jestem zdezorientowany, czy mam paliwo czy też nie... ;Proszę o opinie oraz porady do jakiego warsztatu mogę się z tym zgłosić, najlepiej w Lublinie ponieważ w tym mieście jestem. Oto fotki:

Offline sundio

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
[Atos Prime] Wskaźnik paliwa
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2017, 21:28:50 »
Może i spalona żarówka w kontrolce ale jak piszesz że wskaźnik ci się wiesza to obstawiałbym też na czujnik poziomu paliwa w zbiorniku.