Autor Wątek: Podgrzewane fotele - pytanie  (Przeczytany 3592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lovelypl

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« dnia: 07 Styczeń 2010, 23:38:44 »
Jako, że zima przyszła, stwierdziłem, że trzeba wypróbować podgrzewanie foteli.
No i zonk, ale na wszelki wypadek pytam.
Ile trzeba czekać, żeby odczuć, że ogrzewanie foteli działa? U mnie po 20 minutach skóra nadal była zimna, ale nie wiem, czy to oznacza, że coś nie działa, czy po prostu one się długo nagrzewają.

avantimeod

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2010, 12:01:59 »
po 20min to zdecydowanie za długo.coś jest nie tak niestety:(u mnie jak siedzę, to przez ubranie to może kilka minut...a gołą rękę to czuć prawie zaraz,że się zaczynają nagrzewać.
pozdrawiam

Dareq36

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2010, 12:06:18 »
Witam. U mnie , ciepełko czuć juz po ok10-15 minutach ( zależy , czy samochód stał w garażu , czy dworze). Nie jest to na początku jakaś wielka temperatura, ale czuć. W trakcie dalszej jazdy temperatura foteli rośnie - czuć nawet przez kurtkę, jak grzeje w plecy- a po pewnym czasie słabnie i ponownie rośnie . Myśle , że jest tam zamontowany jakis "termostat" regulujący grzanie foteli.
Na początku posiadania Santa, sprawdzalem ręką skutecznośc grzania, i tu musze stwierdzić , ze nie było to obiektywne. Dopiero siedząc na fotelu można było poczuć , jak przyjemnie grzeje.
pozdro.

pomiko

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2010, 23:25:06 »
U mnie czuć już po około 1-2 min , po następnych 4 min trzebą wyłączyć , nie da się wysiedzieć ( mozna jajka na twardo ugotować :lol: )

lovelypl

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń 2010, 00:09:12 »
Czyli coś u mnie - muszę w takim razie sprawdzić. Zacznę od bezpieczników, choć diodka się świeci (ale może ona się świeci niezależnie czy faktycznie grzanie działa czy nie).

gunia

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń 2010, 18:33:36 »
Cytat: "lovelypl"
Czyli coś u mnie - muszę w takim razie sprawdzić. Zacznę od bezpieczników, choć diodka się świeci (ale może ona się świeci niezależnie czy faktycznie grzanie działa czy nie).

Nie wiem jak jest w santa fe, ale u mnie w scorpio jest tak że jak padnie bezpiecznik od podgrzewania foteli to po prostu nie grzeje a dioda pali się normalnie, myślę jednak żebyś sprawdził w pierwszej kolejności ten bezpiecznik.

oskar1021

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń 2010, 20:27:35 »
Witam. Mam trochę dziwne pytanie bo ja jestem ciekawy czy ja mam podgrzewane fotele w moim SANTA. Mam skórę, ale jak w ogóle taki przycisk wyglada i gdzie on się znajduje?

lovelypl

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Styczeń 2010, 20:58:11 »
U mnie to są takie dwa przyciski pomiędzy przednimi fotelami. Obok pokrętła do regulacji kąta świecenia świateł przednich. Mają napisy LH i RH.

oskar1021

  • Gość
Podgrzewane fotele - pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Styczeń 2010, 20:47:59 »
hmm to ja nie mam tych przycisków koło regulacji świateł, ani nigdzie indziej nie znalazłem przycisków z takim napisem, także myślę że nie mam podgrzewanych foteli. :-?