Autor Wątek: Ix35 Auto klimatyzacja  (Przeczytany 2149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kiuba_k

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 25
Ix35 Auto klimatyzacja
« dnia: 25 Styczeń 2020, 12:17:47 »
Jak mam manual nawiew to klikam plus, minus i moc dmuchawy sie zmienia. Klikam auto i wtedy stopnie w gore maks czy w dol to nawiew bez reakcji, caly czas ten sam poziom, nie zmienia sie. Z ac czy bez ac to bez znaczenia. Przelaczam na manual wtedy plus  minus dmuchawa sie reguluje. Na Auto nie zmienia sie moc dmuchawy od zmian temp.

Offline beam_beer

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 130
Re: Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2020, 14:29:01 »
Zna ktoś to narzecze i mógłby to przetłumaczyć?

Offline kiuba_k

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 25
Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Styczeń 2020, 15:59:43 »
Temat nieaktualny. Działa dmuchawa. Tylko nie slyszalem jej. Kiedy w aucie jest cieplo zimą to zmiana temp.w aucie na opcji Auto nie powoduje tak duzych zmian w predkosci dmuchawy, dlatego jadąc autem nie uslyszałem tego i pomyślalem, ze dmuchawa niereguluje obrotow tylko ma stałe mimo, ze zmieniam temp.

Offline Calgary

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2020, 23:49:44 »
Witam jestem nowy na forum i mam dwa pytania do użytkowników ix 35. Czy ktoś się orientuje czy jest moźliwość  wyłączenia automatycznego trybu włączania się klimatyzacji?. Po włączeniu nawiewu na szybę klima też się włącza. Pytanie drugie hałas w drzwiach kierowcy w okolicach głośnika.To takie denerwujące brzęczenie.Czy można coś z tym zrobić?

Offline beam_beer

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 130
Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marzec 2020, 00:26:07 »
Z klimą raczej nic nie zrobisz. To jest na zimę - jeśli szyba zaparuje, to włączasz nawiew na szybę z klimą, i w miarę szybko wilgoć odparuje.
Co chodzi o hałas - sprawdzałeś uszczelkę?

Offline weuek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1096
Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Marzec 2020, 08:21:34 »
Zwykle auta z klimatyzacją automatyczną tego nie mają (drugie mam takie i jest z tym spokój), więc jeśli irytuje samowłączanie się klimatyzacji, to następnym razem brać auto z klimą automatyczną.

Offline yoda

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 213
Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Marzec 2020, 22:47:42 »
Nie czaję co masz na myśli mówiąc z klimą automatyczną? Przecież on ma automatyczną.

Offline raflogóral

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 25
Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marzec 2020, 21:48:19 »
Czy to taki problem zaglądnąć do IO ?Wszystko tam pisze,poza tym jak ustawisz klime po swojemu,to zawsze właczy sie z twoimi ustawieniami,od 5 lat jeżdżę ix 35 nigdy niemiałem na auto właczone,20 stopni nawiew na 3 strefy,szyba,nogi i centrum i jest ok

Offline weuek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1096
Ix35 Auto klimatyzacja
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2020, 22:04:59 »
Tak samo jeżdżę z automatyczną siódmy rok - nigdy na AUTO. I to lubię. :-)