Autor Wątek: [Atos] Ciężarowy Atos  (Przeczytany 2962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Waldi

  • Gość
Ciężarowy Atos
« dnia: 03 Styczeń 2010, 14:13:07 »
Niedlugo urlop, no wiem dlugo, ale juz czas pomyslec o bagazu.

Ostatnie wakacje 2 osoby w atosie, zlozona kanapa i duzo miejsca.
Przyszle wakacje 3 osoby i maly bagaznik, bo kanapa nie dzielona.

Mysle nad zamontowaniem drazkow na dachu i boxu, boxa czy jak to sie odmienia. Acha, box bedzie zastepowany rynienkami na dwa rowery.

Nie bedzie szalu wydawania kasy, wszystko tanio chce zalatwic. Max 300zl na drazki, maxa 300zl na box. jak sie uda to taniej, drozej nie ma sensu przy okazjonalnym kozystaniu.

No i mam kilka pytan, jak zwykle, co o tym sadzicie, co polecacie, jak sie maja obejmy do uszkodzenia dachu, uszkodzenia uszczelki drzwi itp
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 11:25:32 przez Brt »

Vanitum

  • Gość
Ciężarowy Atos
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2010, 09:21:48 »
a nie boisz się że ci się atosik przewróci? Poza tym biorąc pod uwagę jaki opór powietrza już ma atos jak dodasz mu jeszcze box na dach, to ten biedny silniczek nie uciągnie tego. Nie zastanawiałeś się może nad założeniem boxu na tylnej klapie? (np na haku?) Hak można na pewno zamontować do atosa (jeśli nie masz) a taki boks myślę że byłby szczęśliwszym rozwiązaniem.

Waldi

  • Gość
Ciężarowy Atos
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2010, 17:56:58 »
masz racje, ale w przypadku nieograniczonych funduszy. hak, legalizacja, specjalny box, tak na oko wyniesie prawie tyle ile róźnica w doplacie do jakiegos kombi z 2000/2002 roku i w takim przypadku warto dopłacić i zmienić samochód.

Waldi

  • Gość
Ciężarowy Atos
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2010, 19:00:24 »
ten kolega ma i nie narzeka :)

http://www.hyundaifanklub.pl/pl/19824/0/Pawel.html





a nowy hak to 300zl plus montaz plus instalacja elektryczna to pewnie nastepne 300zl, legalizacja mysle ze 150zl, platforma na hak jakies 900zl a kufer 1700zl

razem ok 3400zl tak na szybko znalezione w sieci

atosika od reki sprzedaje za 8000 dokladam 4000 i mam reno meganke kombi rok 2000 z 170000km przebiegu u dilera reno w komisie

pojemnosc wieksza :)

a tak powaznie, nie, nie przewroci sie przy predkosci 90/h
zuzyje wiecej paliwa, faktycznie, podejzewam ze tyle samo kiedy caly tyl mialem wyladowany bagazami

obadamy, zobaczymy, do lata jeszcze duzo sniegu :)