Autor Wątek: [Atos Prime] [Atos Prime] Czy Atos ma filtr kabinowy?  (Przeczytany 9831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

berthold61

  • Gość
[Atos Prime] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« dnia: 27 Grudzień 2014, 12:17:44 »
Jak w temacie. Auto paruje mocno, a ja nie wiem czy i gdzie ewentualnie jest filtr kabinowy, pzdr.
atos z 2000 roku klima. wspomaganie

ed. tytuł. tekla
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:38:05 przez Brt »

Offline albert

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1815
[Atos] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2014, 19:35:57 »
Kiedyś już padło takie pytanie i podobno nie ma.
http://hyundaiklub.pl/forum/archiwum/viewtopic.php?t=974

berthold61

  • Gość
[Atos] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudzień 2014, 10:30:45 »
no to szkoda myślałem że wystarczy papier wymienić i będzie gitara ale skoro niema to trzeba dmuchawę na maxa dawać i 1 km przed domem wyłaczać ogrzewanie aby nie parował i mroził szyb od środka po schłodzeniu

sundance_kid

  • Gość
[Atos] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień 2014, 22:48:32 »
berthold61 jakie masz dywaniki? Szyby domykają się do końca? Nie opadają sobie? My też mieliśmy mały problem z wilgocią w aucie. Pierwsza mała przyczyna to były welurowe dywaniki a druga duża to opadająca szyba za kierowcą. Zmienilismy dywaniki na gumowe, auto wywietrzyliśmy, wygrzaliśmy i problem zniknął.

berthold61

  • Gość
[Atos] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Styczeń 2015, 20:38:23 »
Cytat: "sundance_kid"
berthold61 jakie masz dywaniki? Szyby domykają się do końca? Nie opadają sobie? My też mieliśmy mały problem z wilgocią w aucie. Pierwsza mała przyczyna to były welurowe dywaniki a druga duża to opadająca szyba za kierowcą. Zmienilismy dywaniki na gumowe, auto wywietrzyliśmy, wygrzaliśmy i problem zniknął.



nie auto raczej szczelne a dywaniki gumowe ale teraz ja zamiast żony brykałem poprostu autami się zmieniliśmy i jest oki pewnie ogrzewanie na ful potem stygnie i marznie , ja dojeżdżając do domu to 1 kilometr wyłączam ogrzewanie aby temperatury wyrównać i nie ma tego problemu ale zaglądałem tak niedbale pod podszybie przez te kratki i tam coś widać jest tak jak by wlot i być może jest tam jakiś filtr muszę to ściągnąć i dokładnie zlukać

c-matix

  • Gość
[Atos] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń 2016, 13:48:43 »
Witam
Panowie  a  jak wygląda  sprawa  w  Atosie Prime 2004r z  klimą,  gdzie   znajdę  filtr  kabinowy  bo  skoro jest  klima  i   regulacja  obiegu zamkniętego i otwartego  to  taki filtr musi być.

Po druge ma  ktoś  patent jak w  takim  Atosie  Prime  wyjąć  silniczek  nawiewu bo mi  tryka  na 1-biegu

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Atos] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Styczeń 2016, 15:09:22 »
Cytat: "c-matix"
Atosie Prime 2004r


Do Europy ostatni Atos Prime został wyprodukowany 31.12.2003, następnie wznowiono 01.06.2005 więc wpisz tutaj http://hyundai.afora.ru/eur/ vin i sprawdź datę produkcji. Jak już będziesz wiedział jaka data jest prawidłowa to napisz na PW do Administratora (czerwony nick) o poprawę w profilu.

Cytat: "c-matix"
gdzie   znajdę  filtr  kabinowy ... to taki filtr musi być.


Nigdy fabrycznie czegoś takiego nie było.



Cytat: "c-matix"
jak w  takim  Atosie  Prime  wyjąć  silniczek  nawiewu


Tłum. aanjager- dmuchawa

http://members.upc.nl/b.habich/project_aanjager_atos.html

c-matix

  • Gość
[Atos] Czy Atos ma filtr kabinowy?
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Styczeń 2016, 21:09:41 »
No tak ma   HYUNDAI Santro 99 (Indie PLANT-EUR) (2003-2005)  
ale  przecie to to  samo  co Hyundai Atos Prime 2005-2007.

A i co jest  za  zatyczką w półce przedniej pasażera.

[ Dodano: 2016-03-05, 23:16 ]
Dużo  roboty, ale  skoro jest  klima   fabryka  mogła  się  postarać  by   jakiś  filterek  był.
Ale mnie  to już nię  będzie  dotyczyć  bo  sprzedam  Atosa  i  kupiłem  Matrixa.