Forum > i20

[i20 PB] Nie działają szyby + brak mignięcia otwierania samo

(1/2) > >>

Marcin_wwa:
Witam, od kilku dni przy otwieraniu samochodu nie ma migniecia swiatel (tych pomaranczowych) a takze nie dzialaja mi szyby ale podswietlenie przyciskow dziala. Sprawdzalem bezpieczniki pod maska i zaden raczej nie jest spalony... nie moglem wyjac tych duzych niebieskich... wiec moze jakis z nich nie dziala? moze jeszcze gdzies indziej sa bezpieczniki?

[ Dodano: 2014-12-26, 13:16 ]
witam, sprawdzalem skrzynke  z bezpiecznikami pod maska ale nie sprawdzalem tych duzych niebieskich....moze jest jeszcze miejsce z bezpiecznikami gdzies?

ort, int z grubsza, dodanie tagu. tekla

tekla:
Kolego, te pomarańczowe światła nazywają się kierunkowskazy.
Ewentualnie migacze.
Fikuśniej - sygnalizatory zamiaru dokonania manewru zmiany zwrotu prowadzonego ciała (kierunek ten sam).
Na kursie powinni byli nauczyć...

Marcin_wwa:
mozesz powiedziec co wniosles do tematu? chciales zablysnac? pochwalic sie czyms?

tekla:
WniosłAM informację dotyczącą prawidłowej nazwy tych pomarańczowych świateł, co migają.

Teraz wnoszę taką że nie jestem mężczyzną i choćbyś chciał, konfliktu nie rozwiążemy w walce na gołe klaty.

Cóż, widać, że kolega częstym bywalcem forum nie jest.

Co do bezpieczników, to szukałeś może jakichś jeszcze w okolicach kierownicy? Zwykle są tak po lewej stronie. Jeśli masz tam jakieś schowki, szufladki, to mogą się kryć za nimi.

Pozdrawiam.
Tekla (takie imię żeńskie germańskiego pochodzenia) (<- to też była informacja)

de_assis:
Boże, chroń mnie przed fanatykami  :roll:

ed. wymazanie cytatu. Nie cytujemy całości wypowiedzi, która jest ostatnim postem w wątku (Reg. III 9. g.). tekla

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej