Autor Wątek: [Atos] [Atos] wymiana szyby w drzwiach  (Przeczytany 2472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maciejko

  • Gość
[Atos] wymiana szyby w drzwiach
« dnia: 12 Grudzień 2014, 21:37:32 »
Witam, miałem ostatnio przykry temat, odpalam rano samochod, skrobie szyby ale że zamki przymarzły jak zamknałem dzwi to sie zatrzasnał i auto chodziło zamkniete z kluczykami w stacyjce. po długich próbach wybiłem szybe w dzwiach pasażera..tą małą od strony kierowcy

Moje pytanie jest takie gdzie taką szybe dostac bo aso odpada..pewno za drogo, myslicie ze na szrocie taką dostane ? czy u szklarza sobie dorobic oraz czy jest problem taką wstawic i jak to zrobic ?
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:31:24 przez Brt »

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Atos] wymiana szyby w drzwiach
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2014, 21:59:57 »
Na przykład:

http://allegro.pl/hyundai-atos-97-00-szyba-mala-lewa-tylna-drzwi-i4843673425.html



Tylko musisz sprawdzić czy masz szyby białe czy zielone.

Z tym szklarzem to na serio ?

maciejko

  • Gość
[Atos] wymiana szyby w drzwiach
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2014, 22:30:56 »
tylko 25 zł..niezle, zamówie sobie..dzieki

a co do szklarza to kiedys mi lusterko do mercedesa vaneo dorabiał bo orginał pare stówek kosztował ale minus był duzy bo inne odległosci były w lewym i w prawym ale koszt to 8 zł był...poznij wymieniłem na zamiennik bo nie dało sie jezdzic

Jak ją wsadzic..wyjac te uszczelki i wepchnac nową szybke ? jak sadzicie?

[ Dodano: 2015-03-31, 11:43 ]
ponawiam pytanie, jak wsadzic ta mala szybke w drzwiach, ostatnio chcialem zdjac tapicerke dzwi ale nie moglem , z dolu odpialem te spinki ale z góry nie moglem sciagnac..jak to zrobic bo juz pare miesiecy jezdze bez okna zaklejonym tasma  :-)