Forum > Atos / Atos Prime

Temperatura silnka

<< < (2/4) > >>

Siala:
Przyglądnij się dobrze wskaźnikowi temperatury.
Nie wiem jak w Atosie ale w Accencie są dwie czarne prawie niezauważalne kropeczki które znajdują się właśnie między 1/3 a 1/4 skali.
I taka temperatura ( właśnie w tym miejscu skali) jest właściwa.
Pozdrawiam.
Ps
Znalazłem coś takiego i na białych zegatach dobrze widać
http://www.zerotohundred.com/newforums/attachments/cars-for-sale/246547d1254159437-inokom-hyundai-atos-1-1-auto-prima-new-facelift-p1180062.jpg

colek:
u mnie wskaznik przy takiej pogodzie jak teraz czyli ponizej -10 przy porzadnie rozgrzanym aucie stoi tez tak na 1/3 moze dochodzi delikatnie dalej a podczas trasy troszke nizej i nie jest wcale to zaden zly znak bo w oplu vektrze podczas trasy wskaznik takze pokazuje o wiele mniej niz po miescie czy w korkach. Wracajac do
atosika to nawet w lato nigdy do polowy mi nie doszlo. Zawsze delikatnie przed polowa wlacza sie wentylator. (moze sie myle ze to nic zlego moze powinno byc inaczej. od 4 lat jezdze atosikiem i zawsze tak bylo wiec mysle ze powinno tak byc heheh)

Vanitum:
hmm... robiłem wczoraj (jakieś -14) trasę na wrocław (ok 65km) i niezależnie od prędkości miałem wskaźnik temperatury między wspomnianymi wyżej kropeczkami (znajdującymi się mniej więcej po środku skali). Zawsze tak jest kiedy silnik się rozgrzeje, nie widziałem jeszcze by po rozgrzaniu silnika było mniej czy więcej.

colek:
teraz juz sie ladnie grzeje bo na plusie jest i wskaznik prawie na polowie czy trasa czy miasto, ale ostatnie mrozne dni to daly atosikowi po dupie heheh

Carexpert:
Jak masz trasy moze byc temperaturka ciut nizsza bo ped powietrza jest silny wiec odbiera wiecej ciepla. Jezeli jednak chcesz miec ja wyzsza z jakis powodow mozesz przyslonic czesc chlodnicy. Auto bedzie mniej wytracac temperatury w trasie choc temperaturke masz ok ale jak bys chcial ja podniesc to wlasnie tak.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej