Autor Wątek: Nawigacja fabryczna  (Przeczytany 5049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gorgu27

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« dnia: 14 Grudzień 2009, 19:47:28 »
Witam. Niedawno kupiłem I30 Style 2008 r z nawigacją fabryczną lecz bez karty do niej . Moje pytanie to ,czy powinna się dać uruchomić bez karty a jeśli nie jaka to karta i z jakim oprogramowaniem ?

IgoReCzeK

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudzień 2009, 20:03:29 »
Witam. "Karta", to zapewne karta pamięci typu SD o pojemności przynajmniej 2GB w przypadku chęci posiadania nawigacji na całą Europę. Na karcie powinien znaleźć się program działający na danym systemie operacyjnym jaki jest zaimplementowany fabrycznie do Twojego urządzenia nawigacyjnego. Przy zakupie samochodu powinieneś dostać instrukcję obsługi owego urządzenia z danymi technicznymi, które między innymi powinny określać system operacyjny urządzenia ( Symbian, Windows Mobile, Windows CE ) i rodzaj nośnika pamięci. Program nawigacyjny dobierasz do systemu operacyjnego urządzenia. Jaki zakupisz, to już tylko Twój wybór. Pozdrawiam Igor.

gorgu27

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudzień 2009, 20:33:22 »
Dzięki Igor ale mi chodzi o to czy ta nawigacja da się uruchomić bo nie ma żadnego włącznika a problem polega na tym że w serwisie nic o takiej wersji nie słyszeli z nawigacją na Polske nie było i szukam takiej osoby która ma podobną wersie i coś mi podpowie .

IgoReCzeK

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudzień 2009, 20:45:08 »
Jesteś pierwszy z tym problemem i trudno będzie się dowiedzieć czegoś od osoby, która się już "przemordowała" z tym problemem. Domyślam się, że włącza się automatycznie po przekręceniu kluczyka, ale musi być wsadzona karta pamięci z programem. By przystąpić do prób i tak trzeba przewertować specyfikację urządzenia. ;-)
P.S.
Jest jeszcze inna opcja, że program jest wgrany a sama karta stanowi klucz licencyjny do urządzenia którym jest unikalny ID karty pamięci. Ale mam nadzieję, że w Twoim przypadku nie mamy z tym do czynienia. :-/

bob35

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Grudzień 2009, 20:57:08 »
Kolego gorgu27 porub foty tej nawigacji włączonej oraz jak są to gniazda też wtedy ci pomożemy


grzech

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudzień 2009, 11:44:15 »
czyżbym widzał slot na kartę (?) na ostatniej fotce?
jest tam jakieś oznaczenie przy tym gnieździe??
A nawigacje dasz jakoś załączyć by się zapaliło cokolwiek?

jakbyś dał z bliska dookoła fotki nawigacji, bo z przodu sam ekran, więc nic ciekawego :)
a boki wydają się interesujące oraz jakiś "przycisk" (?) na konsoli po lewej stronie navi??

gorgu27

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudzień 2009, 16:01:54 »
pasuje karta SD ,ale z automapą nic się nie dzieje, naciskałem wszystko i się nie włącza

bob35

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Grudzień 2009, 22:13:20 »
Napisz czy na tej nawigacji jest gdzieś gniado usb oraz opisz przyciski jakie są bo na fotach widać tylko gniazdo sd i regulacje głośności

Carexpert

  • Gość
Nawigacja fabryczna
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Grudzień 2009, 15:41:37 »
To fabryczna nawigacja niezalezna od niczego zupelnie dolozona sprawa. Powinna sie wlaczac jakims guzikiem na niej i dzialac choc danych jej nikt tu raczej nie bedzie mial. Zrob lepsze fotki wszystkich wlacznikow i gniaz a moze cos poradzimy. A karte Automapy wkladales z mapa czy z instalatorem?