Autor Wątek: Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03  (Przeczytany 8494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doman76

  • Gość
Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Grudzień 2009, 07:26:10 »
ja teżgrzebałem w temacie troche, centralnych zamków w accencie nie było raczej.
W moim przypadku (auto od początku w rodzinie) centralny był gratisem, tak jak radio mikado z którego przyciski zaczęły wypadać. Tak więc tania tandeta ( w końcu gratis).
U mnie w ostatniej chwili życia w aucie siłowniki lubiły blokować całkowicie drzwi np. w pozycji otwartej.


Siłowniki jakiś czas temu krążyły na allegro ale cena ok 150zł//szt to przegięcie.
Polecam firmę mera która produkuje naprawde dobre siłowniki a nie takie znowu drogie.
Rozwiązanie oszczędnościowe np. wyrzucić siłowniki z tyłu jeśli rzadko ktoś jeździ.

kml

  • Gość
Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Grudzień 2009, 08:26:31 »
Cytat: "doman76"
Siłowniki jakiś czas temu krążyły na allegro ale cena ok 150zł//szt to przegięcie.


Trzeba mieć totalnie nas...ne żeby kupić siłownik za 150 PLN.

Cytat: "doman76"
Polecam firmę mera która produkuje naprawde dobre siłowniki a nie takie znowu drogie.


Ja polecam takie z allegro :) Dzisiaj było ok -17*C i zero problemów z otwarciem samochodu.

Cytuj
Rozwiązanie oszczędnościowe np. wyrzucić siłowniki z tyłu jeśli rzadko ktoś jeździ.


Bardzo cienki pomysł moim zdaniem. Albo centralny albo nie. Takie pół na pół nic nie daje poza uciążliwością.

horvat

  • Gość
Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Grudzień 2009, 01:14:01 »
Tez mam problemy przy mrozie naj wyrazniej Hultek tak ma :) . W poprzednim samochodzie sam zakladalem i nie bylo problemu (jakes chinskie za 12 zl. o ile pamietam 6kg dzialaly bez zastrzezen) . Ale 150 zl za silowniki to przesada no chyba ze dodaja jeszcze z 10 koni do mocy silnika :)

doman76

  • Gość
Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Grudzień 2009, 10:11:29 »
150zł za używke oczywiscie, bo to troche inny zamek itd, co nie zmienia faktu że...
Mera też jest na allegro - siłownik ok 40zł, centralka 40zł, trochę droższe, ale przynajmniej polskie a nie chinskie, więc jakość też ciut lepsza.

kml

  • Gość
Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Grudzień 2009, 10:48:12 »
Cytat: "doman76"
150zł za używke oczywiscie, bo to troche inny zamek itd, co nie zmienia faktu że...
Mera też jest na allegro - siłownik ok 40zł, centralka 40zł, trochę droższe, ale przynajmniej polskie a nie chinskie, więc jakość też ciut lepsza.


Tylko czy ciut lepsze jest warte odpowiednio więcej :)

doman76

  • Gość
Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Grudzień 2009, 20:33:27 »
To już indywidualna sprawa, ja np. nie lubie grzebać zimą przy aucie ;) Wole raz a porzadnie coś zrobić.

kml

  • Gość
Centralny zamek przestał otwierać drzwi - Accent '03
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Grudzień 2009, 20:36:39 »
Cytat: "doman76"
To już indywidualna sprawa, ja np. nie lubie grzebać zimą przy aucie ;) Wole raz a porzadnie coś zrobić.


Te siłownik, które są u mnie działają bez problemu od sierpnia 2008 :)

Dzisiaj wkładałem aku po prewencyjnym podładowaniu i myslałem, ze do klemy przymarzłem ;/ NIENAWIDZE ZIMY!