Forum > Santa Fe SM
[Santa Fe SM] nie działa tempomat
GITEK:
Witam., mam pytanko nie świecą mi przyciski od tempomatu i on też nie działa :cry: , dzisiaj odkręciłem dwie boczne śruby od poduszki a ona nie chce wyjść tak jakby one jeszcze trzymały całkiem je wyciągnąć ale jak, są w takim plastiku i nie chcę ich połamać. Pomóżcie !!!! Z góry dziękuję.
Mistrz:
--- Cytat: "GITEK" ---Witam., mam pytanko nie świecą mi przyciski od tempomatu
--- Koniec cytatu ---
U mnie też nie świecą i domyślam się że chyba tak powinno być. Na początek ja bym obstawiał że skoro nic nie działa to pewnie się cos odpieło i to należy posprawdzać.
GITEK:
tempomat zrobiony rozebrałem wszystko co się da wyczyściłem taśmę i działa jak ta lala :mrgreen:
GrzybathorX:
Witam,
Od paru dni jestem właścicielem Hyundai'a Santa Fe 2004 2.0 CRDI.
Niestety nie obyło się bez kilku wpadek.
Nie działa mi tempomat, kiedy wciskam Cruise ON/OFF nie zapala się zielona lampka nieopodal zegarów. Czasem się zapali ale nic z tego nie wynika ponieważ kiedy wciskam zwiększanie prędkości auto zwalnia. Jak to zrobić ? Może to tzw. "zimny lut"?
volcan:
Jeżeli zaświeci kontrolka Cruise - ustawiasz prędkość przyciskiem Set, czy próbujesz od razu sterować prędkością? Bez Set to nie działa - musisz zadać prędkość i potem dopiero możesz nią sterować.
Nawigacja
[#] Następna strona