Forum > ix35 EL

[ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown

(1/2) > >>

mron:
Witam wszystkich

Może ktoś dobrze poinformowany w hyundai-u wie może czy zaczęli już produkcję koloru Cool Brown czy mają go tylko w sowiej ofercie.

Pozdr
Piotr

mmarcu:
W połowie ubiegłego roku (kiedy po raz pierwszy interesowałem się ix35) pokazywano mi na placu cool browna. Zatem raczej je produkują. Natomiast z tego co ja wiem, nowym kolorem w tym roku jest Cashemer Brown (i taki zamówiłem  :-) ).

mron:

--- Cytat: "mmarcu" ---W połowie ubiegłego roku (kiedy po raz pierwszy interesowałem się ix35) pokazywano mi na placu cool browna. Zatem raczej je produkują. Natomiast z tego co ja wiem, nowym kolorem w tym roku jest Cashemer Brown (i taki zamówiłem  :-) ).
--- Koniec cytatu ---


To że istnieją to ja wiem, tylko czekam na niego i czeka (nawet jeden w tym roku się pojawił tylko w innej wersji). A Cashmer Brown to już był dostępny nawet w zeszłym roku.

jacek2:
Osobiście byłem wczoraj w ASO Hyundaia w Wałbrzychu. W tamtejszym salonie nie ma takiego koloru samochodu. Są inne , ale nie ten kolor. A ten jest najładniejszy. osobiście nie posiadam tego egzemplarza ( a chciałbym mieć ten kolor)........ :oops:  :oops:

rasti:
Witam,
ja kupiłem właśnie cool brown 6 marca w Krakowie i czkałem 5 dni na odbiór. Kolorek jest zajefajny. :shock:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej