Autor Wątek: Nowy Tucson TL  (Przeczytany 23226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alonzo_

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 349
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Wrzesień 2015, 22:46:14 »
Cytat: "Iktorn"

Chciałbym w tej gazecie zobaczyć porównanie z VW/Skodą  :mrgreen:


Iktorn, a jak myślisz co wygrałoby? :mrgreen:
A swoją drogą to różne naciągane testy tam bywały ale yeti wygrywało wszystko i ze wszystkimi.

Offline malutki83

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 127
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Wrzesień 2015, 13:47:23 »
Alonzo_  pewnie wygrałaby grupa VW albo po prostu Niemcy  :mrgreen:
A tak na marginesie co do cennika Tucsona i obecnej promocji diesli to Tucson jest tańczy od IX35 (pomijając jego wyprzedaż i związane z tym dodatki)
Tucson miał być droższy i w obecnym cenniku wersje benzynowe wychodzą średnio 10% drożej w porównaniu do IX35.
Zastanawia mnie tylko dlaczego doładowany silnik benzynowy w Hyundaiu jest tak drogi skoro większość producentów, już w najtańszych swoich wersjach sprzedaję samochody z takimi silnikami.

Iktorn

  • Gość
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Wrzesień 2015, 14:33:50 »
Alonzo_ wiesz był taki test w niemieckim Auto-Bildzie (Kia Carens, VW Touran, Ford Grand C-Max) i wcale tak jednoznacznie nie było  :-P
Generalnie takie ustawienie cennika powoduje, iż jak ktoś chce mocniejszą benzynę to nie popatrzy na tucsona (wzrost różnicy między słabszą benzyną a mocniejszą o 8 tyś w stosunku do ix35). W tym miejscu stwierdzam delikatnie, że ktoś upadł na głowę w HMP.

[ Dodano: 2015-09-11, 15:28 ]
Byłem, jechałem (1.6 T-GDI) i miodzio  :mrgreen:  no może poza spalaniem. Widać olbrzymi postęp w stosunku do ix35 pod względem materiałów, jak i samej kabiny. Czuć, iż siedzi się w aucie trochę wyżej pozycjonowanym (tak to nazwijmy). Automat (dwusprzęgłowy) działa bardzo płynnie, dużo lepiej od klasycznego (porównując do 6-biegówki z i30).

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Wrzesień 2015, 05:37:54 »
Ja uważam żę Hyundai Polska Pracują osoby które działają na szkodę spółki
To co jest z cennikiem na nowego tucsona jest Chore.
Jak jest możliwe żę te auto jest tańsze w innych krajach niż w Polsce.
Byłem u kliku dilerów, wszyscy załamują recę bo jest zerowa sprzedaż na każdym modelu , w dwóch salonach mi proponowano żę sprowadzą mi tucsona z zagranicy nowego za 75 tys.zl 1.6 GDI Comfort , każdy salon mówił żę trzeba żyć jakoś przetrwać, bo nikt nie słucha klientów i dilerów w Hyundai Polska.

Zobaczcie jak sie kształtuje cenniki ix20 koszt auta 1.6 Comfort , automat kolor biały, Pakiet zimowy, Nawigacja fabryczna z, 76900zł - konkurencja o 7 tys.zl tańszą najbogatsza kia venga od navi, po skory , i automat. A za granicą  ix20 ale wersja Premium jest tansza od polskiej o 18 tys.zl  . Na nowe ix20 niema żadnych rabatów

Nowy i30 combi z nowym cennikiem powinien być w śmiechu warte
Nowy i30 combi 1.6 GDI automat, Comfort lakier biały, Pakiet zimowy, Pakiet Nawigacja, cena auta to 91900zł a Premium prawie 100 tys.zł .Za co płacimy za przestarzały silnik. Dodam żę za 91 tys.zł kupimy Toyote Auris 1,8 Hybryda Premium z dodatkami . I po 5 latach i30 będzie kosztować 30 tys.zl a Toyota 45 tys.zl lub wyżej

Każdy model ma przesadzony cennik , To co usłyszałem u jednego dilera .Hyundai Polska traktuje klientów jak Dojną krowę, Bo polak i tak kupi za taka cenę.

Obecnie zaraziłem sie do Hyundai jako podejście do klienta , bo jak bym mial tak kupić tak drogiego ix20 w automacie , comfort, i te wszystkie dodatki i po 5 latach auto kosztuje 28 tys.zl , za te same pieniądze mam nowę Suzuki Vitara też 1.6 automat premium z nawigacja itd za 74500zl po upustach .Hyundai nie daje upustów

Offline kri$

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 336
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Wrzesień 2015, 10:56:51 »
Hyundai Poland nie ma żadnego podejścia do klienta, osoby tam pracujące nie nadają się na nawet na sprzedaż ziemniaków, nikogo nie obrażając.
Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na emaile, a po którymś razie, mają pretensje że ktoś udostępnił ich email. Takim wielkopańskim sposobem, zostałem zrażony do marki.

Offline malutki83

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 127
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Listopad 2015, 19:48:41 »
Zapraszam wszystkich do oglądnięcia testu nowej Hyundaia Tucsona na autocentrum.pl, bardzo dobry test i dobre opinie prowadzącego Zachara na temat prowadzenia, silnika benzynowego 1,6l turbo i nowej dwusprzęgłowej skrzyni.

Offline hubis

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #36 dnia: 24 Listopad 2015, 14:15:26 »
Witajcie, zakupilem i jezdze tym tucsonem 1.7 d 115 KM, chcialem 2.0 ale pan w "salunie" doradzil przejazdzka tym ponieważ nowszy silnik, brak turbo dzioru i nowsza turbinka. Bylem zadowoony osiagami i decyzja zapadla. Jezdzilem od nowosci SS Kyron 08 wiec mam porownanie. jestem zdowolony jak po 2000 km przebiegu na ocene przyjdzie czas za jakies 6 miesiecy pozdro

Offline malutki83

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 127
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Listopad 2015, 16:46:56 »
hubis~ G R A T U L A C J E piękne auto oby sie sprawowało jak najlepiej i oczywiście bezawaryjnie  :-D

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Styczeń 2016, 17:07:51 »

Iktorn

  • Gość
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Styczeń 2016, 19:52:42 »
Żeby nie było, iż HMP nie wspiera sprzedaż benzynowych Tuscon`ów, ceny rosną o 1k dla GDI i 5k dla T-GDI.
W skrócie ktoś upadł na głowę, by diesel był tańszy od benzyny

golywojtek

  • Gość
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #40 dnia: 19 Styczeń 2016, 22:15:18 »
Mój Tucsonik daje radę z napędem 4x4 a teraz w zimę fajnie się sprawuje.


Iktorn

  • Gość
Nowy Tucson TL
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Luty 2016, 15:18:14 »
Byłem oglądać brata bliźniaka i .... coś jest nie tak w koncernie Hyundai-Kia.
O ile w poprzednich generacjach ix35 bił na głowę Sportage`a praktycznie w każdej kategorii poza ceną i ew. wyglądem oraz designem (moja subiektywna ocena), to teraz jest praktycznie odwrotnie. Z żalem stwierdzam fakt, iż poza wyglądem Tuscon jest gorszy w chociażby wykończeniu (lepsze materiały w Kii, zbliżone w górnej desce rozdzielczej do Sorento) + funkcjonalności (brak wyjść usb/12v w 2 rzędzie foteli w Tusconie czy fatalne umieszczenie pasów w 2 rzędzie). Do tego podobne rabaty w obu markach (szok), sporo niższa cena Kii i mimo chęci Tuscona nie kupię :-(
Czekam na inne zdania :mrgreen: