Forum > Zakup Hyundaia

KUPNO - i20

(1/12) > >>

J23:
Witam.

Jestem obecnie przy wyborze auta - waham się między nową Rio a I20. Moje obawy dotyczą srebrnego wykończenia wnętrza i20 - jak to "sreberko" zachowuje się po czasie? Czy nie schodzi, czy też brudzi się? Prosiłbym o opinie.

Ort. Tekla

Brayan73:
po 7 miesiącach nie widać żadnych zmian

Kam-mil:
Po 24 miesiącach te sreberka wyglądają jak w salonie, nie widać żadnych zmian.
Natomiast plastik w bagażniku (ten na bocznych ściankach bagażnika) łatwo porysować. Ale kto by się przejmował plastikiem w bagażniku.
Początkowo się cieszyłem, że fotele przednie w i20 mają plastikowe "plecki", bo to tarcza chroniąca moje plecy przed kopniakami dziecka. Dziecko siedzi za mną na foteliku dziecięcym, nogi ma w powietrzu i raz po raz kopie w mój fotel - w moim poprzednim samochodzie to mi przeszkadzało. W i20 nic nie czuję, natomiast te plastikowe plecy fotela kierowcy mocno zostały porysowane przez dziecięce buty.
Ohydne są również plastikowe boczki drzwi. Wyglądają tak samo, jak 2 lata temu w salonie, co nie zmienia faktu, że są równie ohydne jak gdy były nowe. I potrafią rezonować.
Natomiast jakość plastików na desce rozdzielczej jest lepsza niż się spodziewałem.
A kierownicę można za niecałe 200zł obszyć skórą i nad tym się zastanawiam.

djpit:
a j abym się zastanowił czy na pewno chcesz hyundaia/kia....  nie wolisz innej marki ? Ja mam i20 i mam bardzo mieszane uczucia, największe dotyczą ASO

ziemniak0783:
ASO to tragedia niestety.
Ja po pierwszym przeglądzie zrezygnowałem z gwarancji, bo ciężko było o cokolwiek się doprosić :/

Co do sreberek; po przebiegu 63tys u mnie pół tego sreberka już z kierownicy się wytarło :) Wrzuce kiedyś foto przy okazji mojej kierownicy, która wygląda jakby natłukła już z 300 a nie 60 tys :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej