Forum > Portal

Nowy Hyundai Solaris okazał się strzałem w 10

<< < (3/3)

shadow:

--- Cytat: "Łukasz" ---Trochę dziwi mnie to, że w Polsce nie jest dostępny.
--- Koniec cytatu ---


Taka jest polityka firmy. Prezes, który zarządza w Europie decyduje gdzie i jakie modele mają się pojawić, poprzez badanie rynku.  Być może u nas jest za dużo konkurencji jeżeli chodzi o sedany i doszli do wniosku, że się nie sprzeda. Poza tym, nowa Elantra także jest tylko w dwóch Europejskich krajach tj. w Polsce i Hiszpanii. I jakby nie patrzeć na naszym rynku zrobiła furorę, gdyż okres oczekiwania za modelem jest minimalnie trzy miesięczny.

A co do nowego i30 być może byłby problem jeżeli chodzi o konkurencyjność, wszystko też zależy od narzuconych cen przez producenta. Jeżeli oba modele byłyby w podobnej cenie to zapewne nie jeden z nas wybrałby Solarisa, który jak widać jest większym  autem. Elantra po debiucie także zmiażdżyła zainteresowanie i30-stkami, bo cena w pełnych wyposażeniach była taka sama, a nawet Elantra była tańsza. (Sam gdybym poczekał pewnie kupiłbym Elantrę  :-P .

Do czego zmierzam, każdy model, który pojawia się na rynku musi być konkurencyjny i spełniać wymagania użytkowników. Nie zawsze jest to trafiony pomysł, ale do tej pory Hyundai trafia w gusta Europejczyków (czyt. nawet Rosjan).  :-D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej