Forum > Santa Fe (2006-
[Santa Fe CM] Sprzęgiełko klimatyzacji.
DriverOpolskie:
Jestem w trasie,a nasz elektryk nareszcie zajrzał do mojej sprężarki.Faktycznie brakuje tego ostatniego elementu,który przychodzi na końcu za kołem pasowym.Kosmos,món nr WIN,to KMHSH81WP6U079862
kosmos2011:
Masz do wyboru trzy sklepy w zależności gdzie Was tam praca rzuci :-D .
Rzeszów http://www.fox.rzeszow.pl/TARCZA-SPRZEGLA-SPREZARKI-KLIMATYZACJI-HYUNDAI-AC(4,256623,253173).aspx
Gdańsk http://www.sklep-kia.pl/tarcza-sprzegla-sprezarki-kompresora-klimatyzacji-ceed-magentis-ii-iii-sportage-accent-mc-elantra-xd-grandeur-p-3031.html
Chorzów http://allegro.pl/tarcza-sprezarki-klimatyzacji-kia-ceed-hyundai-i30-i4473748624.html
Napisz na PW do Administratora o poprawę profilu masz samochód z datą produkcji 2006, a nie 2007. Produkcja do Belgii.
http://koreacat.ru/hyundai/vin?vin=KMHSH81WP6U079862
DriverOpolskie:
Dziękuję za pomoc Panowie. Przekazałem linki elektrykowi i już działa. Mam nadzieję,że jak wrócę z trasy,będzie wiało chłodem w mojej Santce. Wożę elektrownie wiatrowe,tak że weekendowo pozdrawiam z pól,gdzieś w Białowieży.
[ Dodano: 2014-08-09, 12:42 ]
Teklo droga nasza,nie wiem jak się podbija temat (zezwioski chłop jezdem),dlatego walnę post pod postem,narażając się na utratę życia. Powodem utraty,urwania części nr 97644C,(dzięki Złośniku)była urwana jedna śruba. Elektryk wykręcił sam gwint i zamontował nowe części zakupione przez internet (dzięki Kosmos,jak zwykle byłeś kosmiczny w pomocy). Kupiłem cały komplet,czyli sprzęgiełko,koło pasowe i elektromagnes. Na kole pasowym były zadziory,pewnie przez załączanie klimy przy wysokich obrotach silnika. Teraz mam na zapasie koło pasowe i elektromagnes.Jeszcze raz dzięki za pomoc. O w mordę samo się scaliło :) Technika
kosmos2011:
Post #4 http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=5386 jak będziesz robił jak to Albert wymyślił to nowy post + stary będą wyświetlane jako nieprzeczytane.
Dopiero wczoraj znalazłem info że Twój samochód był objęty akcją serwisową (TSB) dotyczącą śruby i sprzęgła klimatyzacji. Niestety naprawiałeś już sam więc musztarda po obiedzie.
Przy przebiegu 5437 km w Belgii auto miało jakąś naprawę gwarancyjną.
DriverOpolskie:
No szkoda,ale jak piszesz musztarda po obiedzie.Dołożył bym do opon zimowych :)
Nawigacja
[#] Następna strona