Autor Wątek: Półskóry - australijska ciekawostka  (Przeczytany 5617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maciek

  • Gość
Półskóry - australijska ciekawostka
« dnia: 10 Lipiec 2014, 02:24:59 »
Mała ciekawostka. Czasami z nudów przeglądam sobie australijskie albo amerykańskie ogłoszenia sprzedaży Kucyków i rzuciła mi się w oczy pewna interesująca rzecz. Pony ze swoistą półskórzaną tapicerką!




Wszystko wskazuje na to, że takowe udogodnienie na trafiło ani do Europy ani do USA, a przynajmniej tak wynika z lektury katalogów Hyundaia z lat .90, które mam w domu.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Półskóry - australijska ciekawostka
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2014, 20:44:49 »
Szkaj  :lol:

Maciek

  • Gość
Półskóry - australijska ciekawostka
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2014, 01:32:11 »
Oczywiście, że szkaj, ale i tak zaskakujące biorąc pod uwagę, że nigdy czegoś takiego nie widziałem. Siedziska foteli również trochę dziwne, bo jeśli dobrze pamiętam to takie pseudo-półkubełki (u mnie siedzisko jest płaskie jak stół) występowały tylko w konfiguracji z zabudowanymi zagłówkami.

Chyba zmienię nazwę tematu, bo na amerykańskich aukcjach z Excelami rzuciły mi się w oczy podłokietniki, a to już kolejna ciekawostka wyposażeniowa. Podejrzewałem, że to jakieś uniwersalne śmieci, ale są identyczne w 3 czy 4 autach rozrzuconych po całych Stanach.

Offline Timon

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 500
Półskóry - australijska ciekawostka
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2014, 20:55:05 »
A mi się wydaje, że to ktoś prywatnie zmienił sobie tapicerkę. Co do fotelów to przednie u mnie tak samo wyglądają jeśli chodzi o ich kształt, zobacz: