Autor Wątek: Czy rezerwa wam świeci jak jest mało paliwa?  (Przeczytany 8512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tekla

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 2358
    • http://www.facebok.com/eklateklamodel
Czy rezerwa wam świeci jak jest mało paliwa?
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Czerwiec 2014, 10:44:38 »
Co się z tym postem zrobiło? wald, uporządkuj to, bo ja nawet nie wiem co autor miał na myśli :P

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
Czy rezerwa wam świeci jak jest mało paliwa?
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Czerwiec 2014, 20:15:42 »
No to kolego chris18404 zrób tak.

Weź zatankuj 5 litrów do kanistra i gdy masz już paliwko na bardzo niskim poziomie to dojedź do końca. Będziesz wiedział czy w momencie gdy już auto zgaśnie z braku paliwa - czy będzie się świecić kontrolka.

W omawianym przypadku rozbieranie połowy auta - to stwierdzenie "leciutko" na wyrost. Jeśli wiązałoby się to z remontem silnika to można by tak to nazwać, no ale jeśli najcięższą rzeczą jaką robi się przez kogoś przy aucie to jest tankowanie, no to tak zgadzam się, rozpięcie kostki i użycie miernika może przerosnąć pewne osoby. Ale czy na pewno trzeba wszystkich przyrównywać do siebie ?

arczi114

  • Gość
Czy rezerwa wam świeci jak jest mało paliwa?
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Czerwiec 2014, 13:31:56 »
Do koleżanki -Tekla,faktycznie przeoczyłem koleżankę, (sorki. :mrgreen: ),
 do kolegi-wald-  skąd wiesz jaka mam kulturę...czyżbyś był wróżka?? I co ma wspólnego jakiś Citroen.( o którym wspomniałeś), Tucson ma kontrolkę stanu paliwa i tyle.Koniec.Kropka.( To tak offtopic) Pozostaje namierzenie usterki.. :lol:

wald

  • Gość
Czy rezerwa wam świeci jak jest mało paliwa?
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Czerwiec 2014, 21:46:37 »
Do  arczi114- na twoje wpisy nie reaguje. Do chris- nic nie kombinuj i nie rozbieraj. Na ten temat mogą wypowiadać się tylko te osoby co miały ten przypadek. W Tucsonie widocznie tak jest.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
Czy rezerwa wam świeci jak jest mało paliwa?
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Czerwiec 2014, 00:10:39 »
Ja wiem, że Tucson to inne auto i każdy kto go nie miał według Ciebie - gówno wie na ten temat ale może się mylę, jeśli tak to popraw proszę kolego, sprawdź proszę czy występuje tam taka mała zbieżność z innymi modelami jak np. chroniczna skłonność do nie jeżdżenia gdy następuje tzw. suchota w zbiorniku paliwa ?
I czy gdy to wystąpi, należy się tym przejmować, czy może zostawić w spokoju bo akurat ten model tak już ma i koniec a ten kto tego w Tucsonie nie doświadczył ten tego nie zrozumie ?
Bardzo mnie interesuje ta sprawa, być może jeszcze tego nie wiesz a Tucson - możliwe że tylko twój - to jedyny egzemplarz Hyundaia, który jest swoistym perpetum mobile.