Autor Wątek: Nie pali na jeden gar  (Przeczytany 1312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skubiak

  • Gość
Nie pali na jeden gar
« dnia: 26 Październik 2009, 21:09:10 »
Witam mam pewien problem autko nie pali na jeden gar, wpierw wymieniłem świece potem przewody i niestety nadal nie pali na jeden gar tak na benzynie jak i na gazie co moze byc tego powodem ? może ktoś ma jakieś pomysły.

pakson

  • Gość
Nie pali na jeden gar
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2009, 21:21:42 »
w najlepszym wypadku masz problem z cewka (koszt uzywki ok. 100pln) nie daje iskry na jeden kabel przez co nie pali jeden gar... ja u siebie miałem problem z głowicą ale nie palił mi na 2 gary u mnie była to grubsza sprawa(wymiana zaworów wydechowych szlif itd...) - to w najgorszym przypadku ale u Ciebie obstawiał bym na cewkę zapłonowa...

cezary46

  • Gość
Nie pali na jeden gar
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Październik 2009, 21:30:45 »
Też bym obstawiał cewkę. Nowa około 250 zeta.Tak wygląda

Tu masz używaną w Mirsku jest telefon może jeszcze mają. To blisko Jeleniej.
http://www.swistak.pl/a4380117,CEWKA-ZAPLONOWA-HYUNDAI-LANTRA-ELANTRA-95-99-1-6.html

wtom

  • Gość
Nie pali na jeden gar
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Październik 2009, 22:34:47 »
ale cewkę przed zakupem drugiej to się najpierw sprawdza a nie w ciemno wydaje kasę. może być wypalony zawór i efekt będzie podobny, tym bardziej, że to gazolot.

Złośnik

  • Gość
Nie pali na jeden gar
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Październik 2009, 23:24:33 »
Dokłądnie, zdejmuj po kolei przewody z cewki i patrz czy na każdy idzie iskra - będzie widać na cewce czy skacze iskra.

BLOONDYN

  • Gość
Nie pali na jeden gar
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Październik 2009, 07:20:56 »
Gdyby był normalny aparat zapłonowy , wymieniłbyś kopułkę i po sprawie ... A tak cały piepszony cewko-moduł... :-?