Autor Wątek: [Santa Fe SM] Siłownik centralnego zamka-gdzie kupić  (Przeczytany 3183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ferudin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 89
[Santa Fe SM] Siłownik centralnego zamka-gdzie kupić
« dnia: 15 Maj 2014, 13:53:17 »
Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić właściwie cały zamek z siłownikiem. Siłownik padł i nie chce zamykać drzwi przednich prawych. Na słynnym portalu aukcyjnym nie ma...Nie pytałem się ile w serwisie bo pewnie przekroczyłby wartość samochodu :shock:


Offline volcan

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 540
    • http://www.prace-geologiczne.pl
Re: [Santa Fe SM] Siłownik centralnego zamka-gdzie kupić
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maj 2014, 22:15:46 »
Cytat: "ferudin"
Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić właściwie cały zamek z siłownikiem. Siłownik padł i nie chce zamykać drzwi przednich prawych. Na słynnym portalu aukcyjnym nie ma...Nie pytałem się ile w serwisie bo pewnie przekroczyłby wartość samochodu :shock:


Jest kilka kaset z siłownikiem na allegro - od 80 złotych praktycznie do około 100 (ja jakoś tak kupowałem jakiś czas temu - zresztą też PP nie zamykał - ale otwierał bez problemu ;) ). W ASO poinformowali mnie wtedy, że siłownik kosztuje ponad 700 złotych i "nie znajdzie pan nigdzie taniej" ;)

Offline ferudin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 89
[Santa Fe SM] Siłownik centralnego zamka-gdzie kupić
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2014, 07:07:18 »
Ok dzięki za info. Jak ostatnio szukałem na allegro to jakoś nie mogłem znaleźć. Nowy to nie wchodzi w grę. Przeginają z cenami!