Forum > Accent
Brak iskry i napięcia na pompie.. autko nie pali
Złośnik:
W kluczyku masz transponder a wokół stacyjnki antenę podłączoną do odbiornika. Wyłączyć da się zmieniając ustawienia w kompie... To nie ma jak wyjąć kabelków i cześć.
adams502:
Można wyrzucić immo całkowicie! Zasilanie na pompę paliwa wypuszcza się bezpośrednio z akumulatora przez przekaźnik (min 30A), a przewód zasilający włączanie przekaźnika ciągnie się ze stacyjki. Nie wiem tylko jak obejść odcięcie iskry!
Złośnik:
No o tym właśnie mówię ! Inaczej immo by nie miało sensu !
kubek:
...co do imo to kto wie czy u mnie tez nie nawala, rozmawialem z elektronikiem, mowi że da się imo skasować...drogą elektroniczną w aucie wszystko zostaje (czyszczenie komputerem przekażników- chyba)...zastanawiam sie czy tego nie zrobić bo mam problem z uruchamianiem auta po nocy, zapala za 2-3 razem a czy to imo to nikt narazie nie wie, czasem tez na ciepło nie zapali tylko pokreci rozrusznikiem pare sekund i zaskoczy.
Takie wyczyszczenie imo w krakowie okolo 350zł:(....
Nawigacja