Forum > Instalacja LPG, CNG, inne

Regeneracja parownika BRC AT90E

(1/4) > >>

pakson:
witam,
chcę sobie za dniach zregenerować parownik BRC AT90E w serwisach krzyczą za usługę od 170 do 200 wraz z zestawem regeneracyjnym, sam zestaw kosztuje ok. 80pln i teraz pytanie czy dam radę sam zregenerować, posiadam chęci i jestem cierpliwy.
Czy ktoś robił podobny zabieg i czy można napotkać jakieś problemy po drodze??
Fajnie by było zaoszczędzić troszkę kasy...

Będę wdzięczny za porady/informacje...

mihu_24:
Jeżeli sam jesteś w stanie to zrobić to po prostu zrób.Jeżeli zaś nie czujesz się na siłach to kup cały parownik i wymień - na pewno wyjdzie taniej i lepiej niż u magików w "serwisie".Powodzenia.

Hants:
To nie jest technologia kosmiczna, wystarczy sie do tego nieco przylozyc. Niebawem bede to robil u siebie i zrobie kilka fotek, bo sam jestem ciekaw co w parowniku siedzi(pływa) po 100 tys. ;-)

pakson:
ja właśnie swój rozebrałem akurat AT90E budowa można powiedzieć że bardzo prosta... jak skończę bo na razie czekam na zestaw regeneracyjny to zrobi się mały poradnik:) dla potomnych :)

pakson:
witam ponownie,
jestem po regeneracji owego parownika, środek wymieniony prawie cały, ale problem nadal jest z nadmiernym podpieraniem się benzyną mimo jazdy na gazie... może być jeszcze jakiś inny powód?? Jeśli coś by padło w kompie od gazu to czy mogło by się dziać coś takiego?? albo czy nie szwankuje emulator wtrysków(że nie wyłącza albo przepuszcza sygnał...)

Proszę o pomoc bo już nie wiem jak to rozgryźć...
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej