Forum > Pozostałe

Klocki hamulcowe-która firma najlepsza?

<< < (9/9)

radeek23:
Moim skromnym zdaniem tylko smar miedziowy.Wytrzymuje temperatury do 1200stopni Celsjusza.

wtom:

--- Cytat: "BartBartez" ---
--- Cytat: "wtom" ---ak dobrze pohamujesz to ci z czasem z wazeliny klej się zrobi (wiem bo testowałem)
--- Koniec cytatu ---

Nie zdarzyło mi się. Hamulca nie oszczędzam.
Nie wiem czy dobrze się rozumiemy.
Teraz używam dokładnie tego: http://www.allegro.pl/item695122313_pasta_montazowa_zacisku_hamulcowego_ate.html
--- Koniec cytatu ---


no to złego używasz bo to jest smar silikonowy do wewnątrz zacisku. litowy jest smarem fabrycznie stosowanym do prowadnic, miedziany uniwersalny do wszystkiego (w tym przypadku spełnia wymagania)

polecam produkty LM, szczególnie oleje są zaj... stosuję je od dawna, a tu masz link do np. smaru http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/e_3406.html

radeek23:
przeglądając oferty sklepów internetowych,przy niektórych klockach była adnotacja,że są do stosowania w modelach lantry,2.0,16v 139KM tyle że wyprodukowanych do kwietnia 1998,lub od kwietnia 1998...o co tu chodzi,orientujecie się?Wydaje mi się,że do mojego pasowały by rozmiarowo <dł-137mm, szer. 54,a grubość 16,9>Czy jeśli klocki będa różniły się grubością 1mm to coś zmienia,bo sporo ofert w necie ma właśnie grubość 17 mm(długość i szerokość jak wyżej)[/quote]


orientuje się ktoś w temacie powyżej?

BartBartez:

--- Cytat: "wtom" ---no to złego używasz
--- Koniec cytatu ---

Dokładnie. Ale zły jest tylko z nazwy bo doskonale radzi sobie z powierzonym mu zadaniem. Jak skończy mi się to czego używam to z ciekawości spróbuję tego co polecasz.


--- Cytat: "radeek23" ---<dł-137mm, szer. 54,a grubość 16,9>Czy jeśli klocki będa różniły się grubością 1mm to coś zmienia,bo sporo ofert w necie ma właśnie grubość 17 mm(długość i szerokość jak wyżej)
--- Koniec cytatu ---

Ja tu widzę różnicę 0,1mm, a nie 1mm więc nie będzie problemu z montażem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej