Autor Wątek: [Atos] Zegarek godzinowy  (Przeczytany 1865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lasak leszek

  • Gość
Zegarek godzinowy
« dnia: 20 Wrzesień 2009, 20:21:32 »
montował ktoś już sobie zegarek w atosie oczywiście godzinowy może jakieś wskazówki :?: <ok> morze jest jakieś fabryczne wyprowadzenie w instalacji <ok> <co?>
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 11:49:55 przez Brt »

Waldi

  • Gość
Zegarek godzinowy
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień 2009, 21:27:07 »
na allegro kiedys widzialem zegarek europejski na 100 albo 150, nie pamietam i cena mnie zastopowała
rok pozniej zobaczylem zegarek za 80zl, ale oczywiscie sprzedawca nie wspomnial ze to wersja angielska, odpuscilem sobie
kazdy atosik jest inny, jedne sa fabrycznie przystosowane i maja wiązki pod przeciwmgielne, zegarek i pewnie inne akcesoria dodatkowe, inne nie.
Mój niestety nie jest taki prosty w rozbudowie :(

jezeli chodzi ci po glowie przyklejenie elektronicznego zegarka, odpusc sobie bo slonce ci rozleje wyswietlacz. chyba ze przetestujesz termo wytrzymale

w aso 2 lata temu zegarek 300zl, zalozenie 150
lepiej kupic radio z duzym zegarkiem na wyswietlaczu :>

znalazlem na allegro, 30zl, ale zdjecie... nie wiadomo jaka wersja, lewo czy prawo wizyjna

Witek

  • Gość
Zegarek godzinowy
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2009, 17:59:27 »
My mamy taki ekstra zegarek w miejscu popielniczki. Podpięliśmy go pod światła postojowe.

Waldi

  • Gość
Zegarek godzinowy
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Wrzesień 2009, 12:22:46 »
Witek, pochwal się zdjęciem clock moda :idea:

óFaga, ostrzegam przed kupowaniem zegarka z anglików
zegarek ma tak wyprofilowany daszek zeby zapewnial najlepsza widocznosc niwelujac refleksy swietlne.
innymi slowy, niewiele zobaczysz.
montuj anglika tylko wtedy kiedy osoba z prawej strony jest wazniejsza od ciebie :>

zegarki wersja
europejska
angielska

Witek

  • Gość
Zegarek godzinowy
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Wrzesień 2009, 23:19:39 »
Oto mój czasomierz :)





Mały manualek :P
Zegarek miał trzy kable (+,-,wyświetlacz). Plus i minus leci do akumulatora (plus, czerwony kabelek leci do akumulatora przez pudełko z bezpiecznikami), a wyświetlacz jest podpięty pod światła postojowe (żółty). Dzięki temu jakbym nie włączył świateł nie mam zegarka :P

lasak leszek

  • Gość
Zegarek godzinowy
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień 2009, 19:58:43 »
spoko rozwiązanie :lol: ja dopiero jestem w trakcie montażu jak tylko uruchomię dam znac zresztą czekam na przesyłkę z alegro ,jak wspominałem to ma by anglik zobaczymy co wyjdzie z anglika/end europejczyka pozdrawiam