Autor Wątek: Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?  (Przeczytany 4336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzako

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Luty 2009, 21:20:24 »
ta kontrolka sie nie świeciła cały czas tylko jak wrzuciałem luz to sie czasem zapalała ;/
tak odrazu chyba sie nic nie zepsuje bez oleju ;/
no i nie zeby nie było nic w silniku ;/ jak sptawdzałem to bylo przy granicy minimum ale nie sięgało do tego minimum moze milimetr brakowal, chyba nie będzie aż tak źle :) nie strasz ok

Grzesik1

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Luty 2009, 21:33:14 »
Nie strasze kolegi, ale jak sie smarowanie zapala w silniku, to nie jest on w dobrej kondycji...

Ale zobaczymy jak zdejmiesz glwoice :)

zrób fotki

dzako

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Luty 2009, 22:20:14 »
oki :D jutro z rana powalczę z tym silnikiem :D trzymać kciuki żeby nie było aż tak tragicznie :D bo moja kieszen tego nie wytrzyma  <stop> pozdro

dzako

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Luty 2009, 23:57:38 »
a więc tak jak obiecałem ;)
rozebrałem nie cały silnik ale kapę i znajomy mechanik stwierdził ze mam do wymiany całą najlepiej głowicę bo regeneracją może okazać sie kosztowniejsza ;/ i z tego tytułu mam jedno pytanie
czy od scoupe gt pasuje głowica do zwyklego scoupe ? rocznik 93- lub 94  :>  :?:
pozdrawiam

BartBartez

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Marzec 2009, 09:51:26 »
dzako,  Głowica tak. Inny jest wałek i osprzęt

Grzesik1

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Marzec 2009, 09:53:35 »
Zrobiłeś zdjęcia? A tłoki całe? ile zaworów poleciało?

dzako

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Marzec 2009, 19:31:18 »
zdjęc nie robiłem bo mechanik oglądał po zdjęciu kapy i stwierdził że jak chce robić to musze mieć kase a kase bede miał dopiero w piątek ;/
a co do zaworów to najprawdopodobniej 2 poszły ;/  teraz nawet nie chce mi sie rozbierać bo nie wiem czy sie opłaca to robić ;/
planowianie glowicy , robocizna , uszczelki , i pewnie jeszcze cos to sie w 700 zł mogę nie zamknąć  <rotfl>  :roll:

on86

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Marzec 2009, 22:47:35 »
U mnie jak szczeliły, czyt. skrzywiło, zawory to części(uszczelki, uszczelniacze, itp.)+robocizna+wymiana rozrządu(kompletnego)(przy remoncie silnika)wyszło mnie około 1400zł ;/

dzako

  • Gość
Pasek rozrządu, klocki hamulcowe, pompa wody - co polecacie?
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Marzec 2009, 08:49:44 »
jeszcze jedno pytanko bo tu mi raczej ktos odpowie hehe :D
a więc tak - Engine control module ( ECM ) to komputer w scoupe tak  :?:  :!:  :?:  :>
i czy wiecie ile rodzai ( firm ) je produkowało ? i czy kazdy jeden bedzie paskować czy takie same musza być ? :cry:

[ Komentarz dodany przez: BartBartez: 2009-03-06, 10:24 ]
Zacznij trochę szukać na forum. Było o tym "n" razy . Temat zamykam bo zrobił się niezły OT