Forum > Santa Fe SM

[Santa Fe SM] W którym roku był lift wnętrza?

(1/2) > >>

javelin:
Witajcie

Pytanie które nurtuje mnie od pewnego czasu. W którym roku dokonany został lift deski rozdzielczej? Bo jak rozumiem był on niezależny od liftu budy.

I jeszcze w kwestii ujednolicenia, stały napęd przestał być stosowany po 2004 roku i zaczęto wtedy stosować napęd dołączany?

Arni71:
Z tego co wyczytałem do tej pory to lift deski odbył się razem z liftem budy i zmianą napędu. Ale mogę się mylić

javelin:
Też mi się tak wydawało, jednak już któryś raz spotykam się z ofertą samochodu z 2003 roku z nową deską :/

martinez98:
Ja mam 01.01.2004, deska nowa, napęd stary, wersja USA. Zegary stare, grill przedni też. To taka przejściówka poprostu, więc niestety nie pokrywa się to z teorią.

zkit:
Ja mam z sierpnia 2003 roku i już ma nową deskę i pokrywę silnika bez wlotu powietrza. Z tego co wynika z opisu niektórych części to zmiana była w październiku 2003 roku. Co dziwne do mojego pasują części od wersji - październik 2003 r w górę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej