Autor Wątek: tylna wycieraczka nie działa  (Przeczytany 16252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cobraswiecie

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 68
tylna wycieraczka nie działa
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Marzec 2015, 18:27:39 »
Może poszukaj na allegro jakieś auto na części.

Offline pool21

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
tylna wycieraczka nie działa
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Kwiecień 2015, 18:55:01 »
Kolego jakłbym szukał częśći to nie pytał bym na forum , to chyba pytam o radę czy już mamszukać części czy można to naprawić

Bono_man

  • Gość
tylna wycieraczka nie działa
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Marzec 2016, 12:36:20 »
Witam ,też mam problem z tylną wycieraczka przekznik słychać , może wie ktoś gdzie jest bezpiecznik od tylnej wycieraczki?Proszę o pomoc.

LuLs

  • Gość
tylna wycieraczka nie działa
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Marzec 2016, 14:09:57 »
Cytat: "pool21"
Witam panowie mam pytanko bo na szybko chciałem odkęcić tą śrubę pod wycieraczką i  urwałem ale nie demontowałem silnika od środka duże straty będą i czy dokupe rączke do szyby bo jest pęknięta ?



Witaj - powiedz może CO dokładnie urwałeś ? śrubę ? silnik ?
U mnie też była ułamana rączka od podnoszenia tylnej szyby - bez problemu do dostania w ASO w niewielkich pieniądzach.

Powtarzają się wkoło pytania co zrobić lub gdzie jest bezpiecznik od tylnej wycieraczki - wszystko zostało tu opisane. Po zakupie mojego Tucsona tylna wycieraczka stała jak wryta i ani myślała o pracy. Bezpiecznik sprawny, przekaźnik "cykał". Demontaż silnika wycieraczki, wybicie zapieczonej ośki ( delikatnie i najlepiej przez drewno żeby nie zniszczyć gwintu) potem DOKŁADNE wyczyszczenie samej ośki i otworu w którym pracuje, nasmarowanie ośki białym smarem, złożenie wszystkiego do kupy i .... cieszymy się działającą wycieraczką :). Rozbiórka jest prosta i osobom które mają choć trochę pojęcia w obsłudze wkrętaka i kluczy nie powinna nastręczyć problemów.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2016-03-21, 14:12 ]
Cytat: "Bono_man"
Witam ,też mam problem z tylną wycieraczka przekznik słychać , może wie ktoś gdzie jest bezpiecznik od tylnej wycieraczki?Proszę o pomoc.


A w tym przypadku kolego idziesz na łatwiznę. Nie chciało ci się nawet przeczytać tego niezbyt długiego tematu od początku, bo gdybyś to zrobił to na pierwszej stronie znalazłbyś wstawioną rozpiskę gdzie rzeczony bezpiecznik się znajduje.........

Bono_man

  • Gość
tylna wycieraczka nie działa
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Marzec 2016, 17:06:41 »
Dziękuje za info.