Autor Wątek: problem z odpalaniem  (Przeczytany 4643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Złośnik

  • Gość
problem z odpalaniem
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Sierpień 2009, 20:56:00 »
No proszę widzisz :) ECU też ważna rzecz - tak jak i sprawny silnik, musi być co sterować (sprawnys ilnik_) i musi być czym sterować (sprawny komp) jedno bez drugiego niewiele porobi !
Co do czujnika temp też napewno nie jest źle że został wymieniony. Co do wskaźnika, powinien nie mieć styku, rozbierz zegary zajrzyj do środka, teraz już zmotywowany sprawnym działaniem silnika raczej poradzisz sobie i z tą usterką :)
Powodzonka i przyjemnościz używania autka :)

brix

  • Gość
problem z odpalaniem
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Sierpień 2009, 22:15:01 »
Plan jest taki żeby silnik z lanterki przełożyć do scoupe cała operacja raczej nie bedzie prosta dlatego chciałem doprowadzić silnik do porządku aby potem nie drapać sie po głowie co jest nie tak czy juz tak było czy może coś schrzaniłem a skoro jest ok to poprostu trzeba zawijać rękawy i brać sie do roboty. najpierw musze wspawać progi i reperaturki potem lakiernia przekładka silnika i kosmetyka wnętrza może do wiosny dam radę.

Złośnik

  • Gość
problem z odpalaniem
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Sierpień 2009, 23:14:02 »
A co się stało z poprzednim silnikiem ? Zabiło go ?

brix

  • Gość
problem z odpalaniem
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Sierpień 2009, 11:53:29 »
facet zamordował skrzynie automatyczną. jak go kupiłem był włozony silnik i skrzynia od pony a oryginalny silnik z scoupe przyjechał na przyczepce i mam go do dziś tylko nie wiem w jakim jest stanie.

walec

  • Gość
Nie chciał odpalać na rozgrzanym silniku
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Październik 2009, 20:23:20 »
U mnie było to samo.
Musiałem odczekać około 5-10minut po jeździe i dopiero odpalił. Na zimno odpalał normalnie.
Wymieniłem kilka rzeczy i nic. Dopiero poradził mi stary mechanik , że te silniki nie lubią wyeksploatowanych akumulatorów i po wstawieniu nowej Centry zapala bez problemów.
Pozdrawiam.