Autor Wątek: Zakup Sonaty - proszę o opinie.  (Przeczytany 4284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fusior

  • Gość
Zakup Sonaty - proszę o opinie.
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Wrzesień 2008, 14:13:43 »
W sonatce zmieniłem rozrzad (dwa paski, chyba 3 rolki, pompa wody, środek smarujący, olej + wszystkie filtry ok 500zł + robocizna 250. Łącznie 750 zl mam przejechane 100 tys skrzynia automatyczna w ktorej tez został zmieniony olej ,uszczelka i filtr koszt 200zł. Dołożyłem 1000zł i jestem bardzo zadowolony Polecam to autko bo jest naprawde super :D Przerobiona jest na gaz pali ok 15 l LPG, a jak wlewam benzyne to tylko 98:)
Wrażenia są całkiem fajne jak na tak duży samochód.....pzdr

Jarek

  • Gość
Zakup Sonaty - proszę o opinie.
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Październik 2008, 19:36:25 »
Cytat: "majkelo997"
witam wszystkich
niestety jeszcze nie znalazlem swojej upragnionej sonatki ale chcialem sie zapytac was koledzy co sadzicie o tej z uszkodzonym silnikiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=80715859&__lp=28&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=11600&makeModelVariant1.modelId=23&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1
 tu powstaje dylemat czy ja wziasc i wyremontowac silnik czy wstawic nowy motor czy tez odpuscic i szukac dalej <co?>
pozdrawiam michal

Nie zakładaj do każdego znalezionego w sieci auta kolejnego wątku, pisz już w jednym o swoich bólach.

majkelo997

  • Gość
Zakup Sonaty - proszę o opinie.
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Październik 2008, 20:15:57 »
ok przyjalem do wiadomosci i przepraszam ;-) to pozwole wkleic moj temat
 witam wszystkich
niestety jeszcze nie znalazlem swojej upragnionej sonatki ale chcialem sie zapytac was koledzy co sadzicie o tej z uszkodzonym silnikiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=80715859&__lp=28&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=11600&makeModelVariant1.modelId=23&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1
 tu powstaje dylemat czy ja wziasc i wyremontowac silnik czy wstawic nowy motor czy tez odpuscic i szukac dalej <co?>
pozdrawiam micha