Autor Wątek: Dodatkowe wskaźniki AUTO-GAUGE?  (Przeczytany 2240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joshi

  • Gość
Dodatkowe wskaźniki AUTO-GAUGE?
« dnia: 18 Sierpień 2009, 12:45:42 »
Witam! Nie wiem czy dałem do odpowiedniego działu temat, czy może lepiej do "Tuning", więc z góry przepraszam. Moje pytanie brzmi: czy takie wskaźniki z czujnikami są uniwersalne? Chciałbym założyć do Lantry wskaźnik naładowania akumulatora i wskaźnik oleju (temperatura i ciśnienie). Na aukcjach Allegro są one dostępne wraz z czujnikami. Czy takowe czujniki podejdą do każdego auta, a konkretnie do Lantry J2? Nidy się w to nie bawiłem, a ponieważ zmieniam totalnie swoje auto, zainteresowały mnie te oto wskaźniczki :) Proszę o radę :)



Pozdrawiam
JOSHI

BartBartez

  • Gość
Dodatkowe wskaźniki AUTO-GAUGE?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Sierpień 2009, 13:38:20 »
Wskaźnik ciśnienia oleju - Potrzebna będzie przejściówka - trójnik aby "dokręcić" czujnik do fabrycznego czujnika oleju.
Wskaźnik bieżącego ładowania - podpięcie kabli pod alternator

norton91

  • Gość
Dodatkowe wskaźniki AUTO-GAUGE?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień 2009, 15:21:55 »
Tak, wskazniki sa uniwersalne, moj brat ma takie w swoim aucie. Tylko ze te co sa na zdjecia to seria SMOKE, a moj brat ma SM PEAK, te drugie sa drozsze, ale i dokładniejsze. Podłaczenie banalne i do tego jeszcze instrukcja jest.

Cytuj
Wskaźnik ciśnienia oleju - Potrzebna będzie przejściówka - trójnik aby "dokręcić" czujnik do fabrycznego czujnika oleju.


Chyba raczej podstawka pod filtr oleju ;-) Tą podstawke trzeba kupic oddzielnie :-?

BartBartez

  • Gość
Dodatkowe wskaźniki AUTO-GAUGE?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpień 2009, 16:26:30 »
Cytuj
Chyba raczej podstawka pod filtr oleju ;-) Tą podstawke trzeba kupic oddzielnie :-?

Ja widziałem z takim trójnikiem pod czujnik