Forum > ix35 EL
[ix35 EL] Hamulce tył. Tarcze czy tarczobębny
agland:
Witam,
Czy orientuje się ktoś jakie rozwiązanie tylnego hamulca zostało wykorzystane w ix-ach? Tarcze czy traczobębny? Mam pewien problem z hamulcem ręcznym na obecnych mrozach i próbuję podejść do tematu.
kosmos2011:
http://hyundai.epcdata.ru/ix35-tucson/37458/chassis/tormoznoy_mehanizm_zadnego_kolesa-58583/
agland:
Bardzo dziękuję! Ten link objaśnia wszystko. Czy numery przy częściach to oficjalne numery i można je podawać przy zamawianiu części?
kosmos2011:
Tak to są numery części OEM (trzeba kliknąć liczbę zaznaczoną niebieską czcionką).
Zanim dokonasz zakupów sprawdź czy może trzeba ustawić samo-regulator (58253A) tak jak na filmie (film jest od Kia Ceed, ale w ix35 jest tak samo)
//www.youtube.com/watch?v=ahwD88Oj4cg
//www.youtube.com/watch?v=YD2KwM5KVts
mfax:
Witam.
Przebieg ok. 50 tys., moja jazda to 80 % miasto ... poprzedni właściciel wymienił tylko tarcze przód i przekazał nowy komplet DELPHI LP1952 także z przodu mam problem rozwiązany.
Niestety co do tyłu za duży wybór (od przybytku głowa boli :-( ), nie wiem co wybrać? jakie tarcze, jakie klocki ??
może ktoś w ostatnim czasie wymieniał ...
ps. tył do wymiany, bo tarcze nie wyglądają zbyt dobrze :( trochę rudego, no i porysowane dość znacznie :(
Nawigacja
[#] Następna strona