Autor Wątek: Nie kreci nawet rozrusznik!  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arcziramm

  • Gość
Nie kreci nawet rozrusznik!
« dnia: 10 Sierpień 2009, 10:14:36 »
Hej... padl mi samochod...;/
Odpalilem jak zawsze normalnie... Ruszylem wszystko spoko, bez problemu...
podjechalem do skrzyzowania i zgasl mi silnik...mowie no ok...krece kluczykiem rozrusznik zakrecil...raz drugi trzeci i nic;/ mialem blisko do stacji i wlalem dodatkowo w niego kilka litrow benzyny ale na nic sie nie zdalo bo nawet rozrusznik nie kreci...tylko przy przekrecaniu kluczyka bylo slychac takie klikniecie...

Wiem, ze to nie ako, bo prad jest...szyby i takie tam chodza...jedyna ciekawastka jest to, ze gasnie zegar jak sie chce odpalic autko...

Co moglo sie stac? Fakt mozliwe gaz mi sie mogl skonczyc ale przełącznik byl nastawiony ze startowal z benzyny ale i tak nie ruszyl... prosze o pomoc!

Dareq36

  • Gość
Nie kreci nawet rozrusznik!
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień 2009, 10:32:03 »
..jedyne , co przychodzi mi na myśl ..to to , że padło Tobie ładowanie ( ewentualnie akus ) . Akus nawet częściowo rozładowany "ruszy" szyby .., ale nie da rady z rozrusznikiem - potrzebny jest wówczas duży amperaż. Może być jeszcze jakieś zwarcie na samym rozruszniku ....ale to najlepiej do elektryka samochodowego ...

arcziramm

  • Gość
Nie kreci nawet rozrusznik!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpień 2009, 10:36:42 »
Hej..
Autko przez kable bylo podłączone do innego na pracujacym silniku i dalej nic...

arcziramm

  • Gość
Nie kreci nawet rozrusznik!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpień 2009, 18:12:58 »
juz narazie ok..padl jakis kabel :)